fbpx

DOĞAL TAŞLAR, DOĞAL TAŞ MODELLERİ

Bu kategorimizde doğal taşlar, doğal taş modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, Jewelupp olarak sattığımız doğal taş çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 • 37% Doğal Taş İnci Özel Tasarım KolyeDoğal Taş İnci Özel Tasarım Kolye

  Erkek

  Doğal Taş İnci Özel Tasarım Kolye

  189,90 TL
 • 25% Doğal Taş İnci Kolye ModeliDoğal Taş İnci Kolye

  Erkek

  Doğal Taş İnci Kolye

  149,90 TL
 • 26% King Amesist Doğal TaşKing Amesist Doğal Taş Bileklik

  Erkek

  King Amesist Doğal Taş Bileklik

  77,90 TL
 • 31% Jasper Taşı No: 2Jasper Taşı No: 2

  Doğal Taşlar

  Jasper Taşı No: 2

  61,90 TL
 • 31% Jasper Taşı No: 1Jasper Taşı No: 1

  Doğal Taşlar

  Jasper Taşı No: 1

  61,90 TL
 • Hint AkikHint Akik Taşı

  Doğal Taşlar

  Hint Akik Taşı

  61,90 TL
 • Mavi Akik Taşı ModeliMavi Akik Taşı

  Doğal Taşlar

  Mavi Akik Taşı

  61,90 TL
 • Turkuaz TaşıTurkuaz Taşı

  Doğal Taşlar

  Turkuaz Taşı

  61,90 TL
 • Kaplan Gözü TaşıKaplan Gözü Taşı

  Doğal Taşlar

  Kaplan Gözü Taşı

  61,90 TL
 • Pembe Kuvars TaşıPembe Kuvars Taşı

  Doğal Taşlar

  Pembe Kuvars Taşı

  61,90 TL
 • Ametist TaşıAmetist Taşı

  Doğal Taşlar

  Ametist Taşı

  61,90 TL
 • Aytaşı ModeliAytaşı

  Doğal Taşlar

  Aytaşı

  61,90 TL
 • Yıldız TaşıYıldız Taşı

  Doğal Taşlar

  Yıldız Taşı

  61,90 TL
 • Havlit TaşıHavlit Taşı

  Doğal Taşlar

  Havlit Taşı

  61,90 TL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Hediye Paketi
Hediye Paketi
Kişiye Özel Ürün
Kişiye Özel Ürün
İade & Değişim Kolaylığı
İade & Değişim Kolaylığı

Doğal Taşlar Nedir? Nelerdir?

Doğal taşlar yüzyıllardır insanların ilgisini çeken birer doğa parçası olmuşlardır. Neredeyse her kültürde ve her coğrafyada doğal taşların koruyucu güçleri ya da sağlığa faydaları hakkında değişik mitler ve efsaneler var. Hatta pek çok ünlü tarihi kişilik bunlara inanarak yaşadığı çevrede ve yanlarında doğal taşlar bulundurmuşlardır. Bunların kaçı herhangi bir doğruya yakın diye bilemesek de günümüzde de insanların doğal taşlara olan merakları azalmadı. Komple doğadan çıkan ve tamamıyla organik olan bu taşlar sadece kendilerine haz güzellikleri ile taklit edilemez ürünlerdir. Bu yüzden de bijuteride doğal taş modelleri herkesin hoşuna giden ve istedikleri ürünlerdendir. Aynı renkte olan yapay taşlar her ne olursa olsun doğal taşların o güzelliğini yansıtamaz. Doğal taşların mavi ve yeşil tonları adeta doğadan kopmuş birer cevherlerdir. Buna rağmen yapay taşlar bu güzelliği adilce yansıtamaz. Bundan dolayı da birçok insan doğal taş fiyatları ne olursa olsun doğal taşları tercih etmektedir. Eğer siz de öyleyseniz günümüzde uygun fiyata doğal taşlardan yapılmış aksesuarlar almanız çok daha kolay.

Doğal Taş Satın Almak

Doğal taş almak istemeniz için pek çok sebep olabilir. Bunlardan en önemlisi ise, doğal taşların otentik ve doğal olmalarıdır. Adı üzerine, doğal taşlar doğada kendiliğinden var olan mücevherlerdir. Dağlar, deniz dipleri, kayalıklar ve daha akla gelmeyen pek çok yer doğal taşlarının doğal alanları olabilir. Oradan çıkarılan bir taşın sizin giyiminizin bir parçası haline gelmesi de onun değerine değer katacaktır. Doğal taş modelleri birbirilerinden farklı olmalarının yanı sıra hepsi aynı güzellikte olan ürünlerimizdendirler. Bir sürü ürün modeli arasından size uyan bir tane seçmek de eğlenceli bir aktiviteye dönüşebilir. Cilt tonunuza ve göz renginize göre size uyacak olan taşlar farklılık gösterebilir. Fakat buna aldırış etmeden giydiğiniz kıyafetinize ya da başka olan aksesuarlarınızın rengine de doğal taş aksesuarlarınızı uydurabilirsiniz. Burcunuza veya uğurlu gezegeninize ait olan doğal taş almanız da mümkün. Doğal taşların mistik güçlerine inanan insanlar genelde kendi burçları ile barışık doğal taşları daha çok sever. Ve tabi ki de sevdikleriniz ile uyuşacak doğal taş modellerine de bir göz gezdirebilirsiniz. Başka birisi ile uyuşan ikiz takılar takmak da çok eğlenceli ve hayatınıza renk katacak bir aktivite haline gelebilir.

Doğal Taş Aksesuar Hediyesi

Doğal taşlar sadece kendiniz için alabileceğiniz aksesuarlar değiller. Dilerseniz sevdiğiniz herhangi bir insana hediye olarak doğal taşlardan yapılmış aksesuar ve takı örneklerimizden hediye edebilirsiniz. Her özel gün ve kutlama için ideal birer hediye olacaklardır. Doğal taşlar cinsiyet fark etmeksizin herkesin güzelliğini öne çıkaran ve oldukça şık olan birer hediyedirler. İster ailenizden birisine, ister sevgilinize ya da eşinize hoş bir sürpriz yapmak artık eskisinden çok daha kolay. Doğal taş fiyatları bazı durumlarda diğer takılardan fazla olabiliyor. Organik ve doğal materyallerini düşününce bu gayet doğal olsa da beklenmedik bir şok yaratabilir. Fakat biz bu duruma da çare üretiyoruz. Jewelupp ile uygun fiyata birbirilerinden güzel doğal taş modelleri ile karşınızdayız. El yapımı ve tamamı doğal olarak üretilen ürünlerimiz hem sizi hem de çevrenizdekileri çok mutlu edecektir. En iyi kalitede ve en uygun fiyata ürünler için doğru yerdesiniz. Bugün bile alışverişinizi yaparak kendinize en çok uyan renkte ve tasarımda aksesuarınızı alabilirsiniz. Pek çok seçenek arasından size en çok hitap edeni bulun ve sepete ekleyin. Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak için doğru yerdesiniz.

Jewelupp İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  Başa dön tuşu