fbpx

ERKEK ÇELİK MODELLERİ

Bu kategorimizde erkeklere özel çelik modelleri, çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, Jewelupp Türkiye olarak yaptığımız erkeklere özel çelik tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

 • 39% Kenevir Yaprağı Ot Siyah Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Siyah Kolye

  109,90 TL
 • 35% Kenevir Yaprağı Ot Cannabis Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Cannabis Kolye

  129,90 TL
 • 39% Kenevir Yaprağı Ot Renk Geçişli Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Rengarenk Kolye

  109,90 TL
 • 39% Kenevir Yaprağı Ot Mavi Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Mavi Kolye

  109,90 TL
 • 28% İtalyan Gümüş Çelik Bileklikİtalyan Gümüş Çelik Bileklik

  Erkek

  İtalyan Gümüş Çelik Bileklik

  96,90 TL
 • 28% İtalyan Altın Çelik Bileklikİtalyan Altın Çelik Bileklik

  Erkek

  İtalyan Altın Çelik Bileklik

  96,90 TL
 • 18% Bileşik Çelik Zincir KolyeBileşik Çelik Zincir Kolye

  Erkek

  Bileşik Çelik Zincir Kolye

  139,90 TL
 • 18% Kalın Çelik Zincir KolyeKalın Çelik Zincir Kolye

  Erkek

  Kalın Çelik Zincir Kolye

  139,90 TL
 • 35% Kartal Yüzük

  Erkek

  Kartal Yüzük

  64,90 TL
 • 35% Kurt Yüzük

  Erkek

  Kurt Yüzük

  64,90 TL
 • 35% Viking Yüzük

  Erkek

  Viking Yüzük

  64,90 TL
 • 35% Kuru Kafa Yüzük

  Erkek

  Kuru Kafa Yüzük

  64,90 TL
 • 23% Kişiye Özel Çelik Bileklik

  Unisex

  Kişiye Özel Çelik Bileklik

  99,90 TL
 • 43% İnci Detaylı Siyah Zincir Kolye Modeliİnci Detaylı Siyah Zincir Kolye

  Erkek

  İnci Detaylı Siyah Zincir Kolye

  144,90 TL
 • 15% Gold Pray Kolye Üst

  Sadece 1 adet kaldı

  Gold Pray Kolye

  Erkek

  Gold Pray Kolye

  169,90 TL
 • 18% Şans Anahtarı Kolye

  Sadece 1 adet kaldı

  Şans Anahtarı Kolye

  Unisex

  Şans Anahtarı Kolye

  89,90 TL
 • 31% Çelik Curb Chain Kolye

  Erkek

  Çelik Curb Chain Kolye

  99,90 TL
 • 11% Çelik Dambıl Kolye

  Erkek

  Çelik Dambıl Kolye No: 2

  79,90 TL
 • 12% Çelik Dambıl Kolye Modeli

  Erkek

  Çelik Dambıl Kolye No: 1

  78,90 TL
 • 21% Çelik At Kolye

  Erkek

  Çelik At Kolye

  78,99 TL
 • 19% El Bombası Kolye

  Erkek

  El Bombası Kolye

  84,99 TL
 • 17% Çelik Gitar Kolye

  Unisex

  Çelik Gitar Kolye

  84,99 TL
 • 15% Çelik Bodybuilder Sporcu Kolye

  Erkek

  Çelik Bodybuilder Sporcu Kolye

  89,90 TL
 • 41% Yarım Kanat Altın Kolye

  Unisex

  Yarım Kanat Altın Kolye

  81,90 TL
 • 21% Sniper Kolye

  Erkek

  Sniper Kolye

  88,90 TL
 • 14% Muşta Altın Kolye

  Sadece 1 adet kaldı

  Erkek

  Muşta Altın Kolye

  89,90 TL
 • 39% Kenevir Yaprağı Ot KolyeKenevir Yaprağı Ot Gümüş Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Gümüş Kolye

  109,90 TL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Hediye Paketi
Hediye Paketi
Kişiye Özel Ürün
Kişiye Özel Ürün
İade & Değişim Kolaylığı
İade & Değişim Kolaylığı

Erkek Çelik Takı Modelleri

Birbirinden güzel ve farklı tarza sahip erkek çelik takı modelleri için Jewelupp Türkiye ürünlerini inceleyebilirsiniz. Gümüş ve altın fiyatlarının artmasıyla birlikte çelik takılara rağbet artmıştır. Erkek çelik takı modelleri; kolye, bileklik, küpe, yüzük, zincir gibi türlerden oluşmaktadır. Erkekler kombinlerini bir bütün haline getirmek için farklı farklı aksesuarlardan yararlanıyorlar.

Erkeklerin en çok tercih ettiği aksesuar çelik takılar olduğunu söyleyebiliriz. Erkek çelik takıları, basit ve sade kombinlere dahi canlılık getirmeleriyle bilinmektedir. Erkek Çelik takı modelleri rahat kullanıma sahiplerdir. O nedenle erkeklerin vazgeçilmezi haline gelmişlerdir. Erkek çelik takı modelleri, kişiyle bütünleşen bir tasarıma sahiptir. Bunun yanında özgün tasarımlı olması çelik takılara olan talebi daha çok artırmıştır, ayrıca kesinlikle paslanma, kararma, solma veya bozulma gibi durumları olmadığı için uzun süreli kullanıma uygundur.

Erkek Çelik Kolye Modelleri

Jewelupp Türkiye imzalı erkek çelik kolye modelleri dikkat çekici ve kullanıcının tarz sahibi olmasını sağlayan özelliklere sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılan erkek çelik kolyeler, uygun fiyatlarla satılmaktadır. Şık, spor her giyim tarzında kullanılabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Çevre dostu ürünlerden tasarlanan çelik kolyeler model bakımından geniş ürün yelpazeye sahiptir. Erkek çelik kolye denildiğinde akla ilk gelen model, zincirli olanlardır. Kalın ya da ince zincirden oluşan kolyeler uçlu kolye kullanmayı sevmeyenler için önerilebilir. Erkek çelik kolye modelleri tek ya da çift renkli olarak dizayn edilmektedir. Bu kolyelerin en güzel yanı paslanmaz, kararmaz olması ve uzun süreli kullanıma uygun olmasıdır.

Erkek çelik kolyeleri genellikle altın, siyah, beyaz, gümüş, rose gibi düz ve dikkat çekici renklerden oluşmaktadır. Paslanmaz çelikle tasarlanan bu modellerde zincirler büyük özverileriyle birbirlerine geçirilmektedir. Erkek çelik kolyelerde diğer çok kullanılan modelse, zirkon taşlı olanlardır. Zirkon taşlı çelik erkek kolyeler, şık ve parlak özelliğe sahiplerdir. Her kıyafette rahatlıkla kullanılabilirler. Altın, gümüş, rose ve siyah renkteki erkek çelik kolyelerde spor tarzı temsil etmektedir. Ayrıca, erkek çelik kolyeleri farklı farklı uçlara sahiplerdir bu yüzden her ucun bir anlamı veya simgesi olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse Ok uçlu erkek çelik kolye modelleri, gücü simgelemektedir. Kartal kanatlı erkek çelik kolyeler ise özgürlüğü ve dikkat çekiciliği simgelemektedir. Bu tarz farklı uçlar bir çok anlam ifade edebilmektedir. Ayrıca, erkek çelik kolye, erkek inci kolye ile kombinlendiği zaman daha da güzel bir tarz yaratabilmektedir.

Erkek Çelik Bileklik Modelleri

Erkek çelik bileklikler özellikleri gereği çok tercih ediliyor. Cilt dostu ve paslanmaz olması çelikten yapılan takılara rağbeti artırıyor. Erkek çelik bilekliklerde zincir detaylar çok dikkat çekicidir. Zincir modellerin yanında cartier model taşlılara rağbette çok büyüktür. Çelik erkek bileklikler çelik kaplamalarla farklı tarza kavuşturuluyor. Ayrıca, çelik olmasından dolayı uzun süreli kullanıma uygundur. Paslanmayan ve kararmayan erkek çelik bileklik çeşitleri elinize çok yakışacak.

Erkek çelik bileklikler çok fazla renge sahiptir, öne çıkanlar ise altın, gümüş, rose, siyah çelik zincirliler. Altın renkli erkek çelik bileklikler zengin bir görüntü oluşturuyor ve dikkat çekmenizi sağlıyor. Siyah renkli çelik bileklikler ise erkeksiliği öne çıkartıyor. Ayrıca unisex çelik erkek bilekler hem erkeklerin hem de kadınların favorisi haline dönüşmüştür. Çeliğin parlak, geri renkleriyle dizayn edilen bileklere rağbet çok fazladır. Çelik örgü tarzında üretilen erkek çelik bilekler, şıklığın temsilcisidir. Erkek çelik bilekliklerde tilki kuyruğunu andıran ince formlu bilekliklerde çok revaçtadır. Takıya modern bir hava kazandırmak adına deriyle çelik bir arada kullanılmıştır.

Erkek Çelik Yüzük Modelleri

Erkekler yüzük takmaz diye bir algı var, ancak bu algı erkek çelik yüzükler ile tamamen yıkıldı diyebiliriz. Kendine has dokusu ve sembollerle erkek çelik yüzük modelleri parmaklarınızı muhteşem yapacak. Kartal, kurt, ayı ve bunun gibi sembolik paslanmaz çelikten üretilmiş erkek çelik yüzük çeşitleri sizi 1 değil 10 adım öne çıkaracak. Neden mi? Hem uzun süreli kullanıma uygun hem de her parmağa ayarlanabilir olmalarından dolayı. Erkek çelik yüzük almak bu güne kadar vereceğiniz en ilginç ve en mantıklı karar olabilir.

Erkek çelik yüzükler sadece motif ve semboller değil ayrıca düz renklerden de oluşmaktadır. Bu renkler; siyah, gümüş, altın, rose altın içermektedir. Ayrıca, Çelik erkek yüzükler farklı şekillere sahipte olabilirler; üçgen, kare, dikdörtgen, beşgen, altıgen, yamuk gibi. Anlayacağınız üzere erkek çelik yüzükleri sadece sembol veya motifleri değil modern ve klasik görünümleri de içermektedir.

Erkek Çelik Aksesuarları ve Kullanım Yerleri

Erkek çelik aksesuarları ve kullanım yerleri çok geniştir. Sabah, öğle, akşam, gece zaman ve mekan fark etmeksizin her yerde erkek çelik takıları kullanabilirsiniz. Çok dikkat çekici ve güzel görünmelerinden dolayı kullanım yerleri de çok geniştir. Kısaca Erkek çelik aksesuarları modern ve 21. yüzyıla uygundur. Erkek çelik takılarının muhteşem özelliklerini sıralamak gerekirse;
• Az bakıma ihtiyaç duyar,
• Paslanmazlardır,
• Tende kararma yapmazlar,
• Alerjik reaksiyon göstermezler,
• Uygun fiyatlıdır,
• Sağlığa ve doğaya uygun tasarlanmıştır,
• Farklı tasarımlara sahiptir,
• Uzun süreli kullanıma uygundur,
• Herkeste bulunmaz bu yüzden çok dikkat çekicidir.

Paslanmaz Çelik Erkek Takılar Hakkında

Erkek paslanmaz çelik takılar, erkeğin stilini çok net ortaya koymaktadır. paslanmaz çelik erkek takılar tasarımdaki çeşitliliğinden dolayı birçok alanda kullanılabilir. Özel davetlerden tutun spor faaliyetlerine kadar pek çok alanda kullanılabiliyor. Paslanmaz erkek çelik takılar küçük detayları içerisinde barındıran aksesuarlardır. O nedenle kullanıcıyı çok değişik tarza büründürür. Günlük kullanıma uygun olduğu gibi çok özel şıklık gerektiren davetlerde de kullanılabilir. Kullanıcıyı sıradanlıktan uzaklaştıran aksesuar çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. Estetik tasarımından dolayı iş yemeklerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Spor giysilerle çelik takıları ucunda figür olanları tercih edebilirsiniz. Böylelikle stilinizi daha net ortaya koymuş olacaksınız. Erkek paslanmaz çelik takılar hakkında hala merak ettiğiniz sorular varsa bizimle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Jewelupp olarak uzun süredir paslanmaz çelik erkek takı modelleri üzerine yoğunlaşmaktayız bu yüzden sizleri asla üzmeyeceğiz.

Erkek Takı Kategorileri

Erkeklere özel ürettiğimiz takı aksesuar çeşitleri ve modellerine ihtiyacınıza uygun olacak şekilde aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Erkek Kolye Modelleri Erkek Zincir Modelleri Erkek İnci Modelleri Erkek Bileklik Modelleri Erkek Yüzük Modelleri Erkek Çelik Modelleri

Çelik Kategorileri

Jewelupp Türkiye olarak ürettiğimiz çelik modellerini 3 ayrı kategoriye koyduk. Kadın, erkek ve tüm çelik modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Erkek Çelik Modelleri Kadın Çelik Modelleri Tüm Çelik Modelleri

Jewelupp İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  Başa dön tuşu