fbpx

ERKEK İNCİ MODELLERİ

Bu kategorimizde erkeklere özel inci modelleri, çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, Jewelupp Türkiye olarak yaptığımız erkeklere özel inci tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

 • 43% İnci Detaylı Siyah Zincir Kolye Modeliİnci Detaylı Siyah Zincir Kolye

  Erkek

  İnci Detaylı Siyah Zincir Kolye

  144,90 TL
 • 37% Doğal Taş İnci Özel Tasarım KolyeDoğal Taş İnci Özel Tasarım Kolye

  Erkek

  Doğal Taş İnci Özel Tasarım Kolye

  189,90 TL
 • 25% Doğal Taş İnci Kolye ModeliDoğal Taş İnci Kolye

  Erkek

  Doğal Taş İnci Kolye

  149,90 TL
 • 29% Be Bold In Pearl Altın Sarı Kolye ÖnBe Bold In Pearl Altın Kolye

  Unisex

  Be Bold In Pearl Altın Kolye

  99,90 TL
 • 23% Afterlife Chain BileklikAfterlife Chain Bileklik

  Erkek

  Afterlife Chain Bileklik

  114,90 TL
 • 36% Haç Kolye modeliHaç İncili Kolye

  Unisex

  Haç İncili Kolye

  159,90 TL
 • 29% Bold Chain Beyaz KolyeBe Bold In Pearl Gümüş Kolye

  Unisex

  Be Bold In Pearl Gümüş Kolye

  99,90 TL
 • 42% Erkek İnci Kolye ModeliSiyah Detay İnci Kolye

  Unisex

  Siyah Detay İnci Kolye

  139,90 TL
 • 39% After Night KolyeÖzel Tasarım After Night Kolye

  Erkek

  Özel Tasarım After Night Kolye

  169,90 TL
 • 30% Beyaz Zincir İnci KolyeBeyaz Zincir İnci Kolye

  Erkek

  Beyaz Zincir İnci Kolye

  139,90 TL
 • 30% Siyah Zincir İnci Kolye ModeliSiyah Zincir İnci Kolye

  Erkek

  Siyah Zincir İnci Kolye

  139,90 TL
 • 16% İnci Erkek ZincirDark Chain Yamuk İnci Kolye

  Unisex

  Dark Chain Yamuk İnci Kolye

  88,90 TL
 • 40% Gemici Kilit İnci Kolye

  Unisex

  Gemici Kilit İnci Kolye

  149,90 TL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Hediye Paketi
Hediye Paketi
Kişiye Özel Ürün
Kişiye Özel Ürün
İade & Değişim Kolaylığı
İade & Değişim Kolaylığı

Erkek İnci Modelleri

İnci; şıklığın zerafetin, saflığın ve gizemin bir simgesidir. İnci istridye içinde oluşması aslında istridyenin bir çeşit kendini koruma mekanizmasının sonucudur. Kabukların arasında içine giren bir kum tanesi yada herhangi bir parçacık istiridye tarafından yabancı madde olarak algılanır. İşte bu taşa “inci” denir. İnci kolyelerinde renklerine göre taşıdığı anlamlar vardır. Beyaz renkli inci sağlık ve sıhhat anlamına gelmektedir. Krem renk inci mutluluğu ifade etmektedir. Şeftali rengi inci saf ve duru sevgi anlamına gelmektedir. Altın rengi ise mülkü ve serveti ifade eder. Kısaca, erkek inci modellerini arkadaşlarınıza hediye ederek onlara çok anlamlı bir hediye sunmuş olursunuz.

Erkek İnci Takıları

Erkek incileri toplumun bir çok kesimi tarafından çok beğenilen trend haline dönüşen bir aksesuardır. Bugün artık Toplum içinde inci takan bir erkek görüldüğünde kulaktan kulağa vavvv tarza bakar mısın veya süper olmuş sözleri duyulmaktadır. Açık konuşmak gerekirse kadınlar kadar erkeklerde çok yakışıyor. Artık sadece ünlü olan erkeklerin değil Toplumun birçok kesimi tarafından rahatlıkla kullanılıyor. Erkek inci modelleri sokakta, otobüste veya özel bir davette her ortamda büyük bir zevkle takılan, ilgi gören bir takı olmuştur. Kabul etmek gerekir ki inci kolyede cinsiyetçi bir tavır kabul edilemez, herkese artık özellikle erkeklere de çok çok yakışıyor. Günümüz erkekleri arasında boyunları süsleyen erkek inci kolye modelleri popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Sizin de her tarz erkek gibi inci kolye takarak ön planda olmak hakkınızdır. Tarihten günümüze erkek inci kolyeleri zerafet, duruş inceliği ve kibarlığıyla en iddialı aksesuar sınıfında yer almaktadır. Her erkek inci kolyesinin tarzı farklı olsa da her erkeğin boynunda çok şık durduğu yakıştığı aşikardır.

Erkek İnci Aksesuarlarını Kimler Takmalıdır?

Net olarak ifade etmek gerekirse erkek inci kolyeleri takmak çinsiyetçi yorumları kapılar ardına kilitlemiştir. Daha özgün, daha özgür ve daha entellektüel bir tarz oluşturmuştur. Günümüzde çeşitli meslek gruplarında, özel davetlerde, spor veya resmî ortam erkeklerinin vazgeçilmez takısına sahip olmak sizin de en doğal hakkınızdır. Bir çok modeli bulunan erkek inci kolyeleri, uzun kısa, ince kalın, tekli çoklu olduğu ve belli bir kalıbı olmadığı bilinmektedir. İnci modeller ile daha farkedilir olacaksınız. Daha çekici bir erkek olarak gözükmek isteyenlerin yapması gereken tek şey tarz ve kıyafetinize uygun olan inci modeli seçmektir. Sadece siyah beyaz değil günümüzde bir çok renkte inci kolyelere ulaşmak artık çok kolay. Bir çok inci kolye içerisinden favorilerini seçmek ve sahip olmak için geç kalma. Yakın zamanda herkesin incili bir erkek takısına veya takılarına sahip olduğunu, arkadaşınıza hediye edilen bir aksesuar olduğunu göreceğimiz günler geldi. İdeal erkek inci modellerini bulmak istiyorsanız biz size yardımcı olabiliriz. Bizim sitemizde bulabileceğiniz yüzlerce erkek inci modelleri arasında size en çok uyanı seçerek aksesuarlarınız arasına ekleyebilirsiniz. Daha fazla erkek inci modellerini görmek ve alışverişe başlamak için lütfen bize ulaşın.

Erkek Takı Kategorileri

Erkeklere özel ürettiğimiz takı aksesuar çeşitleri ve modellerine ihtiyacınıza uygun olacak şekilde aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Erkek Kolye Modelleri Erkek Zincir Modelleri Erkek İnci Modelleri Erkek Bileklik Modelleri Erkek Yüzük Modelleri Erkek Çelik Modelleri

İnci Kategorileri

Jewelupp Türkiye olarak ürettiğimiz inci modellerini 3 ayrı kategoriye koyduk. Kadın, erkek ve tüm inci modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Erkek İnci Modelleri Kadın İnci Modelleri Tüm İnci Modelleri

Jewelupp İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  Başa dön tuşu