fbpx

KADIN İNCİ MODELLERİ

Bu kategorimizde kadınlara özel inci modelleri, çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, Jewelupp Türkiye olarak yaptığımız kadınlara özel inci tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

 • 22% Barok İnci KolyeBarok İnci Kolye

  Kadın

  Barok İnci Kolye

  139,90 TL
 • 30% Damla İnci KolyeDamla İnci Kolye

  Kadın

  Damla İnci Kolye

  94,90 TL
 • 45% Pembe Kalp İnci KolyePembe Kalp İnci Kolye

  Kadın

  Pembe Kalp İnci Kolye

  85,90 TL
 • 32% İnci Halhal Ayakkabı Aksesuarıİnci Halhal Ayakkabı Aksesuarı

  Kadın

  İnci Halhal Ayakkabı Aksesuarı

  64,90 TL
 • 29% Be Bold In Pearl Altın Sarı Kolye ÖnBe Bold In Pearl Altın Kolye

  Unisex

  Be Bold In Pearl Altın Kolye

  99,90 TL
 • 29% İnci Işıltılı Zincir Kolye Mankenİnci Işıltılı Kolye

  Kadın

  İnci Işıltılı Kolye

  149,90 TL
 • 32% İnci Kalpli Kolye

  Kadın

  İnci Kalpli Kolye

  129,90 TL
 • 36% Haç Kolye modeliHaç İncili Kolye

  Unisex

  Haç İncili Kolye

  159,90 TL
 • 29% Bold Chain Beyaz KolyeBe Bold In Pearl Gümüş Kolye

  Unisex

  Be Bold In Pearl Gümüş Kolye

  99,90 TL
 • 42% Erkek İnci Kolye ModeliSiyah Detay İnci Kolye

  Unisex

  Siyah Detay İnci Kolye

  139,90 TL
 • 21% Çelik İkili İnci Kolye

  Sadece 1 adet kaldı

  Çelik Çift Zincir Luxury İnci Kolye

  Kadın

  Çelik Çift Zincir Luxury İnci Kolye

  149,90 TL
 • 43% Kelebek İnci Kolye

  Kadın

  Kelebekli Yamuk İnci Kolye

  98,90 TL
 • 43% Kalın Blok İnci Kolye ModeliBlok Zincir Ucu İnci Kolye

  Kadın

  Blok Zincir Ucu İnci Kolye

  106,90 TL
 • 40% İnci Zincir Siyah Papatya Bileklik

  Kadın

  Yamuk İnci Geniş Zincir Siyah Papatya Bileklik

  89,90 TL
 • 38% İnci Siyah Papatya Choker Kolye

  Kadın

  Yamuk İnci Siyah Papatya Kolye

  99,90 TL
 • 32% İnci Minimal Choker KadınYamuk İnci Minimal Bileklik

  Kadın

  Yamuk İnci Minimal Bileklik

  84,90 TL
 • Kiraz inci kolye modeli

  Stokta yok

  Kiraz İnci Kolye

  Kadın

  Kiraz İnci Kolye

  99,90 TL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Hediye Paketi
Hediye Paketi
Kişiye Özel Ürün
Kişiye Özel Ürün
İade & Değişim Kolaylığı
İade & Değişim Kolaylığı

Kadın İnci Çeşitleri

Kadın inci çeşitleri, özellikle takı takmayı seven kadınların en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Kadın inci modelleri her çeşit elbise kombini ile uyum sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Kadın aksesuarları içerisinde en sevilen takı çeşitlerinden birisi olan inci kolye modelleri ile istenilen şıklık ve zarafet her zaman kolaylıkla yakalanabilmektedir.

Kadın İnci Takıları

Kadın inci takıları, eski çağlardan günümüze kadar en sevilen kadın takısı çeşitlerinden birisi olup, aynı zamanda en zarif ve şık kadın aksesuarları arasında yer almaktadır. Kadın inci takıları kolye, küpe ve yüzük gibi pek çok farklı çeşitten oluşmaktadır. Kadın inci takıları oval, yuvarlak ya da barok gibi farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Kadın inci takılarında kullanılan inciler ise klasik ve en sevilen renk olan beyaz renk ve tonlarından olmaktadır. İnci takıların tasarımlarında inci ile beraber altın, gümüş ve diğer kıymetli taşlarda birlikte kullanılmaktadır. En kıymetli aksesuar çeşitlerinden birisi olan kadın inci modelleri, 1. sınıf tatlı su incisinden elde edilen ürünlerden oluşmaktadır

Kadın İnci Takı Fiyatları

Kadın inci kolye modelleri ve fiyatları ise kullanılan incinin cinsine, incinin ebatlarına ve kullanım yerine göre kendi içlerinde farklılık göstermektedir. Buna bağlı olarak herkesin bütçesine uygun olan fiyatlarda kadın inci takılarını her zaman bulmak mümkün olmaktadır.
Her kadının hayali olan kadın inci aksesuarları, dünya genelinde en çok kullanılan aksesuar çeşitlerindendir. İnci modelleri, 1. sınıf üretilen doğal inciler olup, çeşitli işlemlerden geçirilerek takı çeşitlerinde kullanılmaktadır. İnci çeşitleri ise genel olarak tatlı su incisi, tuzlu su ve cam inci olarak üçe ayrılmaktadır. Bu yüzden fiyatlarda da her zaman değişiklik olmaktadır.

İnci Aksesuar Türleri Nelerdir?

Kadın mücevherleri arasında en sevilen takı çeşitlerinden birisi olan kadın inci modellerinde kullanılan inciler türlerine göre de sınıflara ayrılmaktadır. Buna bağlamda dünya genelinde beş ana türde olan inci çeşidi bulunmaktadır. Bu inci türleri ise Çin, Güney Denizi, Japon ve Tahiti ve Özel Üretim Tatlı Su İncisi olarak bilinmektedir. Güney Denizi olarak adlandırılan inci türü Filipinler ve Avustralya bölgelerinden çıkarılan inciler olmaktadır. Dünyanın çeşitli bölgelerinden elde edilen bu inci türleri arasında en popüler olan inciler, Japon, yani Akoya inci türüdür. Akoya incileri klasik beyaz renk, gümüş ve krem tonlarında olmaktadır. Güney Denizi incileri ise gümüş, siyah, gül ve krem renk tonlarında olarak çıkarılmaktadır. Tahiti ve Çin inci türleri ise genellikle tatlı su incisi olarak elde edilmektedir. Bu inci türünün renkleri ise lavanta, pembe ve beyaz doğal renklerine sahip bulunmaktadır. Son olarak özel üretilen tatlı su incisi ise hepsinin harmanlanmış ve seri üretim haline getirilmiş halidir.

Kadın İnci Modelleri Özellikleri Nelerdir?

Kadın inci modelleri özellikleri içerisinde, inci türünün özellikleri önemli olmaktadır. Buna bağlı olarak kadın takılarında kullanılan incilerin renkleri ve ebatları büyük önem taşımaktadır. Doğal olarak elde edilen inci taneleri her zaman kıymetli olmaktadır. Bu inci çeşitleri arasında en değerli olanı ise az bulunmasından dolayı siyah inci taneleri olmaktadır. Değerli olan ve en çok kullanımı tercih edilen inci tanelerinin renkleri ise sırasıyla şunlar olmaktadır;
• Siyah inci
• Mavimsi İnci
• Lavanta rengi inci
• Beyaz renkli inci
• Gümüş renkli inci
• Krem renk inci
• Gül rengi inci
• Lavanta rengi inci
• Pembe tonlarında olan inci
Özel olarak üretilen 1. sınıf tatlı su incileri %100 kaliteli ve takı aksesuarda kullanıma uygundur. Sonuç olarak, kadın inci takı çeşitleri her kadının zevkine ve kullanım yerine göre tasarlanan birbirinden farklı modellerden oluşmaktadır.

Kadın Takı Kategorileri

Kadınlara özel ürettiğimiz takı aksesuar çeşitleri ve modellerine ihtiyacınıza uygun olacak şekilde aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Kadın Kolye Modelleri Kadın Zincir Modelleri Kadın İnci Modelleri Kadın Bileklik Modelleri Kadın Yüzük Modelleri Kadın Küpe Modelleri Kadın Çelik Modelleri

İnci Kategorileri

Jewelupp Türkiye olarak ürettiğimiz inci modellerini 3 ayrı kategoriye koyduk. Kadın, erkek ve tüm inci modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Kadın İnci Modelleri Erkek İnci Modelleri Tüm İnci Modelleri

Jewelupp İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  Başa dön tuşu