Burçlara Uygun Takı ve Aksesuar Seçimleri

Burçlara Uygun Takı Aksesuar Seçimi

Aksesuarlar büyük bir hediye aracı olarak da kullanılmaktadır. Hediye alacağınız kişinin seçimlerini belki de özellikle sevmediği şeyleri bilmiyorsanız bu iş gittikçe zorlaşır. Bu gibi durumlarda kişinin burcuna göre seçim yapmanız biraz daha size yardımcı olacaktır. Hangi burçların nasıl takılar takması gerektiğiniz, hangisine daha yakın enerjisinin olduğunu burçlara uygun takı ve aksesuar seçimleri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu

Yaptıkları her işte iddialı olan koç burcu için zarif, ince görünümlü bir o kadarda gösterişli bir takı seçmek gerekebilir. Koç burcu demişken bitmeyen enerjisi ve liderliğini unutmayalım! Ateş burcu koç burcu yakıp yıkar ona göre!

Boğa Burcu

Sabırlı, güvenilir ve dürüst boğa burçları… Aksesuarda konfora önem veren bu burçlara aynı zamanda tutkularını yansıtacak bir takı seçersek onu sevgiyle her zaman boynunda takacağına eminiz. Boğa burcu toprak burcudur sakindir sabırlıdır ona göre!

İkizler Burcu

Esnek ve uyumlu bir kişiliğe sahip bu burçlar için takı seçerken çok dikkatli olmanız lazım. Aynı zamanda hareketli yapıları olan ikizler burcu sade bir şıklıktan hoşlanırlar! Onlar için inci aksesuarlar biçilmez bir kaftan! İkizler bir öyledir bir böyle kolay beğenmez ona göre!

Yengeç Burcu

Naif ve duygusal yengeç burçlarına anlam yüklü bir aksesuardan daha güzel bir hediye olamaz! Romantik ve derin bir yengeç burcuna sembol üzerine bir kolye ve küpe alabilirsiniz. İşte yengeç burcu duygusaldır, sevgi bağımlısıdır ona göre!

Aslan Burcu

Hayata karşı pozitif duruşuyla bilinen aslan burcunun sevdiği bir şey varsa o da dikkat çekmektir! Ona özel olduğunu hissettirecek gösterişli bir aksesuar hediye edin. Altın tonlarında sallanan bir küpe onlar için uygun olacaktır. Aslan burcu hemen ısınmaz, yavaş yavaş kaynar ona göre!

Başak Burcu

Düzenli ve planlı yaşayan başak burçları gündelik hayatta yaşadıkları stresten uzaklaşmak için her huzur ararlar. Onların bu mükemmeliyetçi, sadeliğe yönelen kişiliklerine gösterişli ve sallantılı bir aksesuar seçmek uygun olmayacaktır. Başak burcu temiz, titiz ve düzenlidir ona göre!

Terazi Burcu

Terazi burcuna hediye alacaksanız yeterince gösterişli, süslü olduğuna emin olun! Çünkü onlar zarafet ve gösterişe bayılırlar. Bu tarz aksesuar modelleri terazi burçlarının üzerinden çıkarmayacağı bir detaydır. Terazi burcu çok flörtözdür ona göre!

Akrep Burcu

Akrepler insan zihnini çok iyi anlayabilir. Sezgileri çok yüksektir. Kendilerinin de çok anlaşılmasını istemez, gizemli görünmeyi severler. Bu sebeple akrep burçları için düz hatlı aksesuarlar oldukça ilgi çekicidir. Akrep burcu kolay güvenmez, gönlünü hep kazanın ona göre!

Yay Burcu

Hayata karşı pozitif duruşuyla öne çıkan yay burçları yeniliğe ve değişime karşı açık fikirlidirler. Daha önce görmediğiniz ilginç bir aksesuar bulduğunuz da çekinmenize gerek yok! Yay burçları için birbirinden cıvıl, renkli ve bir o kadar da özgündür ona göre!

Oğlak Burcu

Hedef odaklı ilerleyen, adımlarını yavaş basan oğlak burcuna uzun ömürlü bir aksesuar bulmanız gerekecek. Çünkü, hemen çıkarmayı istemeyecektir. Onların bir parçası haline gelecek takıyı iyi belirlemelisiniz. Oğlak burcu iş koliktir ona göre!

Kova Burcu

Arkadaşlarına ve ailelerine bağlı olan kova burçları aynı zamanda yaratıcı kişilerdir. Onlar için zekice tasarlanmış özgün bir takı tasarımı düşünmeniz hoşuna gidecektir. Kova burcu özgür ruhludur, gezmeyi sever ona göre!

Balık Burcu

Utangaç, duygusal ve zarif balık burcu inci ile süslenmiş melek figürlü choker kolye ile o kadar yakışır ki ona emin olun çıkarmak istemeyecektir. Zarafet demişken bileklik modellerine ilgi duyan balık burcuna anlamlı bir bileklik bakabilirsiniz. Duygusal ve manipülasyoncudur balık burcu!

Burçlara Uygun Takı Seçmek Neden Önemli?

Günümüzde burçlar insanlar tarafından aktif olarak takip ediliyor, yükselen – alçalan – doğum haritası ve bunun gibi tüm detaylarıyla inceleniyor. Bu yüzden bu kadar detaylı burç araştırması yaparken, neden bir de burçlara uygun takı aksesuar seçmeyesiniz ki? Jewelupp olarak sizler için çok tercih edilen ve su, toprak, ateş, hava burçları tarafından tercih edilen tüm takıları ve aksesuarları yukarda listedik.

Daha fazla takı ve aksesuar modelleri hakkında bilgilendirici ve öğretici içeriklere ulaşmak için bizi instagram‘dan takip etmeyi unutmayın. Sağlıcakla ve burcunuza uygun takılarla kalın. 🙂

5/5 - (1 Oy)

İlgili Makaleler