• 21% bvl yuzuk modeli

  BVL Yüzük

  389.90 TL

  BVL Yüzük 316L kararmaz paslanmaz çelikten üretilmiştir. Parmak ölçüsü 7 olup, hem yüzük parmağı hem işaret parmağında kullanılabilen casual görünüme sahip bir yüzüktür. Arkadan ayarlanamaz, kapalı yüzüktür. Sınırlı sayıda üretilen BVL Yüzük, parmağınızda ağırlık yapmayan yapısını çok seveceksiniz. Görseller Jewelupp tarafından çekilmiştir ve gönderilen ürün görsellerle birebir aynı gelecektir. Jewelupp Türkiye olarak BVL Yüzük modelimizi…

Kadınlara Özel Çelik Yüzük Modelleri

Kadın çelik yüzük kendine bir yüzük almak isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında gelir. Sizin de yüzük tercihiniz çelik malzemeden üretilmiş yüzük modelleri arasından olduğu takdirde, su gibi hiçbir etkenden etkilenmeden, dolayısıyla renginde değişim olmadan, uzun süre kullanabileceğiniz bir yüzüğe sahip olmanız mümkün hale gelir. Yüzük el parmaklarına takılıyor olması sebebiyle su gibi etkenlerle en çok karşılaşan aksesuar olarak bilinir. Dolayısıyla her ellerinizi yıkadığınızda yüzüğünüzü çıkarmak belirli bir süre sonra oldukça yorucu olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyen pek çok kullanıcının ilk tercihi çelik yüzüklerden yana olur.

Paslanmaz Çelikten Üretim

Kadın çelik yüzük modelleri 316L paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Bu sayede sudan etkilenmeyen yüzükler renklerin de herhangi bir sararma veya solma problemi ile karşı karşıya kalmaz. Yüzüklerinizin her zaman ilk aldığınız andaki kadar canlı ve kaliteli gözükmesini istediğiniz taktirde sizin de tercihinize çelik malzemeden yapılmış yüzüklerden yana yapmanız gerekir. Çelik malzemeden üretilmiş yüzük modellerinden seçeceğiniz yüzük hiçbir problem yaşamayacak ve her zaman ilk aldığınız andaki kadar canlı bir görüntüye sahip olacaktır. Bu gibi etkenler sebebiyle ekonomik bir tercih olan kadın çelik yüzük modelleri tarzınıza uygun olarak seçilerek, şık ve estetik bir hava yaratacaktır.

Uygun ve Avantajlı Fiyatlar

Kadın çelik yüzük fiyatları ürünlerin tarzlarına göre farklılık gösterebilir. Günlük kullanıma uygun ya da özel günler için üretilmekte olan kadın çelik yüzükler, birbirinden farklı fiyatlarla satışa sunulur. Tercih ettiğiniz kadın çelik yüzük modelleri özenli şekilde paketlenerek size ulaştırılmak adına yola çıkar. Çelik yüzük modellerinin tamamının paslanmaz çelikten üretilmiş olması, bu ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Kadın çelik yüzük modellerinin oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olması, kendinize en uygun ürünü seçebilmeniz adına size fırsat tanır. Yüzük modelleri iyi bir hediye olmaları sebebiyle de pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih ettiniz. Sizde sevdiğiniz birine unutulmaz bir hediye almak istediğiniz taktirde tarihinizi kadın çelik yüzük çeşitleri arasından yapabilir ve bu sayede her gördüğümde sizi hatırlayacağı bir hediye verebilirsiniz.

Ayarlanabilir Ölçüler

Kadın çelik yüzükleri arkadan ayarlanabilir ya da ölçülü şekilde tasarlanan tarzlarda üretilmektedir. Eğer seçtiğiniz yüzük ölçülü olarak satılıyorsa bu takdirde parmak ölçünüze bilmeniz gerekir. Kısa bir araştırmayla öğrenebileceğiniz parmak ölçünü sayesinde alacağınız yüzük size uygun olacak ve herhangi bir ayarlama yapmadan kullanabilmenizi sağlayacaktır. Ancak parmak ölçünüzü bilmiyorsanız arkadan ayarlanabilir yüzüklerden birini tercih edebilirsiniz. Arkadan ayarlanabilir yüzükler, paslanmaz çelikten üretilen ve elinize ulaştığı takdirde kendinize göre ölçüsünü gerçekleştirebileceğinize yüzükler olarak bilinir. Arkadan ayarlanabilir yüzükler kilo alıp verme durumlarında da büyüyebilmeleri sebebiyle, pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir.

Kadın çelik alyans yüzükler uzun yıllardır en sık tercih edilen aksesuarların arasında gelir. Kadın çelik yüzük modellerine baktığımızda çeşitli alyans modelleri ve bunun yanı sıra farklı modelde yüzükler olduğunu da görmeniz mümkündür. Pek çok faktörün olması istediğiniz tarzda ürünü bulabilmeniz adına size yardımcı olur. Bu sayede günlük kullanımınıza uygun ya da özel günler için kullanmak istediğiniz yüzüğü bulabilir, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Kadın Çelik Yüzük Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın çelik yüzük seçimi esnasında dikkat edeceğiniz birkaç etken, tercih edeceğiniz model yüzüğün çok daha uzun yıllar boyu sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlar. Bu etkenlerden ilki tercih edeceğiniz ürün paslanmaz çelikten üretilmiş olmasıdır. Paslanmaz çelikten üretilen yüzükler sudan etkilenmez. Yüzüklerin sudan etkilenmemesi ise boyalarında veya renklerin de herhangi bir sararma yaşamamasına yardımcı olur. Yüzüğünüzün renginin her zaman aldığınız ilk anki kadar canlı kalmasını istiyorsanız tercihinizi çelik malzemeden üretilmiş yüzüklerden yana yapmanız gerekir.

Paslanmaz Çelik kadın yüzük seçimi esnasında dikkat etmeniz gereken bir diğer etken ise bu ürünlerin sağlığa herhangi bir zararı olup olmadığıdır. Aksesuarlar ciltle direk olarak temas içerisinde olan ürünler olarak bilinir. Yüzükler ise vücudun en önemli bölgesi olan elleri daha güzel göstermek adına kullanılmakta olan estetik ve şık aksesuarlardır. Ancak yüzüklerin bu gibi etkenler sebebiyle kesinlikle sağlığa zararlı herhangi bir madde içermiyor olması gerekir. Sağlığa zararlı bir madde içerek üretilen yüzükler alerji problemi ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Ancak çelik yüzüklerin paslanmaz çelikten üretilmiş olması ve sağlığa zararlı herhangi bir madde barındırmaması uzun yıllar boyu bir problem yaşamadan kullanabilmenizi sağlar. Çelik bayan yüzük modelleri arasından yapacağınız tercihi bu etkenleri göz önünde bulundurarak yaptığınız takdirde, yüzüğünüzü uzun yıllar boyu kullanmanız mümkündür.

Kadın Çelik Yüzükleri Sağlam ve Uzun Ömürlü

Bayan çelik yüzük modelleri kaliteyi uygun fiyata aynı anda sünüyor olması sebebiyle de tercih edilen bir aksesuardır. Paslanmaz çeliğin en önemli avantajı sağlam olmasıdır. Günlük tarzınıza şık ve estetik bir hale gelmesini sağlayan çelik yüzükler alacakları herhangi bir darbeye karşı oldukça sağlam aksesuarlardır. Tüm bu sebepler dolayısıyla uzun ömürlü olduğu bilinen yüzükler, en çok kullanılan aksesuarların arasında gelir. Jewelupp olarak 316L Paslanmaz Çelik’ten üretilen yüzük modellerimizi çok severek üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Umuyoruz ki siz de çok severek ürünümüzü kullanacaksınız.

ÇOK SATAN KADIN ÇELİK YÜZÜKLERİ

 • 21% bvl yuzuk modeli

  BVL Yüzük

  389.90 TL

  BVL Yüzük 316L kararmaz paslanmaz çelikten üretilmiştir. Parmak ölçüsü 7 olup, hem yüzük parmağı hem işaret parmağında kullanılabilen casual görünüme sahip bir yüzüktür. Arkadan ayarlanamaz, kapalı yüzüktür. Sınırlı sayıda üretilen BVL Yüzük, parmağınızda ağırlık yapmayan yapısını çok seveceksiniz. Görseller Jewelupp tarafından çekilmiştir ve gönderilen ürün görsellerle birebir aynı gelecektir. Jewelupp Türkiye olarak BVL Yüzük modelimizi…