• 41% pusula kolye urunupusula kolye modeli

  Only One Pusula Kolye

  799.90 TL

  Only One Pusula Kolye etrafı altın kabartmalı çerçeve ve çerçeve içerisi yön işlemelidir. Beyaz renkli özel tabanı içinde altın renkli pusula detay kabartmalara sahiptir. Only One Pusula Kolye‘yi 4 mevsim takabilirsiniz, uzun süreli kullanıma uygundur. Pusula Kolye modelleri arasında yer alan only one herkesin dikkatini çekecek ve sizi kesinlikle göz önüne çıkartacak. Jewelupp Türkiye olarak…

 • 35% pusula kolye

  Siyah Kabartmalı Pusula Kolye

  649.90 TL

  Siyah Kabartmalı Pusula Kolye, siyah renkli ve altın detay kabartmalarıyla öne çıkan bir pusula kolye modelidir. Siyah Kabartmalı Pusula Kolye ürünümüz altın renk özel zincire sahiptir, ince detay pusula işlemeleriyle çok dikkat çekmektedir. 4 mevsim ve uzun süreli kullanıma uygundur. Siyah tabanı altın renkli pusula kabartmasıyla çok seveceğinizden eminiz. Jewelupp Türkiye olarak Siyah Kabartmalı Pusula…

Pusula Kolyeler Hakkında

Pusula, ulaşım, yön bulma, arazi incelemesinde çok kullanılan ve yön tespit etmeye yardımcı olan bir araçtır. Pusulalar manyetik olarak çalışır, yıldızlara göre yön belirlemenize yardımcı olurlar. Pusula Kolye‘ler ise pusula görüntüsünün kolye üzerine işlenmesidir. Pusula Kolye Modelleri bir çok farklı pusula tasarımının bir araya gelmesiyle oluştu.

Trend Pusula Kolye Çeşitleri

Pusula Kolyeler birden fazla tasarıma, renge ve modele sahiptir. Farklı tarzlarda zincirlerle işlenen pusula kolyeler boynunuza çok yakışacak. Pusula Kolye renkleri arasında beyaz, altın, gümüş, siyah, rose ve bunun gibi çok tercih edilen renkler yer almaktadır. Trend pusula kolyeler, kabartmalı ve inci işlemesi olanlardır. Bu modellerin diğer pusulalardan farkı daha göz alıcı ve sıra dışı olmasıdır.

Pusula Kolye Fiyatları

Pusula Kolye ürünleri 70 TL ila 200 TL arasında değişken fiyat aralığına sahiptir. Fiyatları kullanılan materyal, zincir, kolye ucu ve ürün içeriği gibi değişkenler etkilemektedir. Pusula Kolye Modelleri ile yön bulmanız, dikkat çekmeniz çok daha kolay olacak. Jewelupp Türkiye olarak tüm pusula kolyelerimizi özenle paketler ve kargolarız. Pusula Kolyelerin hepsinde kargo ücretsizdir.

Neden Pusula Kolye Tercih Edilmeli?

Pusula Kolyeler 21. yüzyılın en çok dikkat çeken kolye çeşitleri arasında yer almaktadır. Kadın, erkek ayırt etmeksizin herkes tarafından tercih edilebilir. Kısaca, pusula kolyeler unisex’dir. Pusula Kolye modelleri 4 mevsim tercih edilebilir ve uzun süreli kullanıma uygundur. Yön bulmanıza yardımcı olur, boynunuzda dikkat çeker, kabartmalı, detaylı ve işlemeli modelleriyle birbirinden tarz ve farklı görüntülere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Pusula Kolye tamamen kişiye özel olarak üretilir.