fbpx

KENEVİR YAPRAĞI OT KOLYE MODELLERİ

Bu kategorimizde kenevir yaprağı ot kolye modelleri, çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, Jewelupp Türkiye olarak yaptığımız kenevir yaprağı ot kolyelere ulaşabilirsiniz.

 • 39% Kenevir Yaprağı Ot Siyah Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Siyah Kolye

  109,90 TL
 • 35% Kenevir Yaprağı Ot Cannabis Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Cannabis Kolye

  129,90 TL
 • 39% Kenevir Yaprağı Ot Renk Geçişli Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Rengarenk Kolye

  109,90 TL
 • 39% Kenevir Yaprağı Ot Mavi Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Mavi Kolye

  109,90 TL
 • 39% Kenevir Yaprağı Ot KolyeKenevir Yaprağı Ot Gümüş Kolye

  Unisex

  Kenevir Yaprağı Ot Gümüş Kolye

  109,90 TL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Hediye Paketi
Hediye Paketi
Kişiye Özel Ürün
Kişiye Özel Ürün
İade & Değişim Kolaylığı
İade & Değişim Kolaylığı

Kenevir Yaprağı Kolyeler

Kenevir Yaprağı, hint keneviri veya kendir otu olarak da bilinir, üretimi sınırlandırılmış bir bitkidir. Kenevir yaprakları tıpta ve kozmetikte çok kullanılır. Tohumu ise çok fazla yağ değeri içerir bu yüzden besleyici bir gıda olarak görülmektedir. Jewelupp Türkiye olarak bizde kendir otuna odaklandık ve kenevir yaprağı ot kolye modelleri kategorisini oluşturduk. Marijuana Kolye veya Esrar Kolye adıyla da bulabileceğiniz ürünlerimiz, tamamen kişiye özel olarak hazırlanır ve uzun süreli kullanıma uygundur.

Ot Kolye Modelleri Nelerdir?

Ot Kolyeler 3 farklı renkten oluşmaktadır. Bunlar rengarenk, gümüş ve mavidir. Kenevir Yaprağı Ot Kolyeler erkekler tarafından çok tercih edilmekle beraber kadınlar tarafından da kullanılmaktadır bu yüzden unisex takı olarak geçer. Ot Kolyelerimiz titanyum çelikten üretilmektedir, bu yüzden herhangi bir kararma, solma, alerji yapmaz.

Marijuana Kolye Nedir?

Marijuana Kolye diğer adıyla Esrar Kolye kenevir yaprağının simgesinin kolye ucu olarak işlenmesidir. Kişiye özel olarak üretilen bu kolyelerimiz uzun süreli kullanıma uygundur ve 4 mevsim tercih edilebilir. Kenevir Yaprağı Ot Kolyeler gece dışarı çıkarken takabileceğiniz mükemmel ve dikkat çakıcı takılar arasında yer almaktadır.

Neden Kenevir Yaprağı Kolye Tercih Edilmeli?

Kenevir yaprağı 21. yüzyılda çok tercih edilmeye başlamış hatta bazı ülkelerde yasal olarak kullanıma açılmıştır. Seveni çok olmasının yanı sıra tıpta ve güzellikte kullanıldığı için şifalı bitkiler arasında yer almaktadır. Bu yüzden Kenevir Yaprağı Kolyeler bir simge haline gelmiştir.

Kenevir Yaprağı Kolye Takmak Sakıncalı Mı?

Hayır, kenevir yaprağı şifalı bir bitkidir ve şeklinin kullanımı yasaklı değildir. Ancak, günlük kullanımda gidilecek yerlere dikkat edilmesinde fayda var. Eğer sizde ot kolye çeşitleri arıyorsanız Jewelupp Türkiye olarak Kenevir Yaprağı Ot Marijuana Esrar Kolye Modelleri üretiyor ve sizler için özenle paketliyoruz.

Jewelupp İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  Başa dön tuşu