fbpx

YÜZÜK MODELLERİ

Bu kategorimizde yüzük modelleri, çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, Jewelupp Türkiye olarak yaptığımız yüzük tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

 • 35% Kartal Yüzük

  Erkek

  Kartal Yüzük

  64,90 TL
 • 35% Kurt Yüzük

  Erkek

  Kurt Yüzük

  64,90 TL
 • 35% Viking Yüzük

  Erkek

  Viking Yüzük

  64,90 TL
 • 35% Kuru Kafa Yüzük

  Erkek

  Kuru Kafa Yüzük

  64,90 TL
 • 28% Gümüş Blok Yüzük

  Erkek

  Gümüş Blok Yüzük

  64,90 TL
 • 38% Mat Siyah Yüzük

  Erkek

  Mat Siyah Yüzük

  64,90 TL
 • 45% Babygirl Yüzük

  Kadın

  Babygirl Yüzük

  67,80 TL
 • 32% Şerit Kare Blok Yüzük

  Kadın

  Şerit Kare Blok Yüzük

  64,90 TL
 • 32% Kare Blok Yüzük

  Erkek

  Kare Blok Yüzük

  64,90 TL
 • pretty butterfly yüzük modeliPretty Butterfly Yüzük

  Kadın

  Pretty Butterfly Yüzük

  49,90 TL
 • ying yang yüzük renkli

  Kadın

  Ying Yang Yüzük

  58,99 TL
 • Yonca Yüzük Görsel 1Yonca Yüzük

  Kadın

  Yonca Yüzük

  59,90 TL
 • 15% Akrilik Yılan YüzükAkrilik Yılan Yüzük

  Kadın

  Akrilik Yılan Yüzük

  54,99 TL
 • 36% Papatya Yüzük

  Kadın

  Papatya Yüzük

  50,99 TL
 • 26% Kalp Yüzük Ön ÇekimKalp Yüzük

  Kadın

  Kalp Yüzük

  47,99 TL
 • 37% Civciv Yüzük Görsel 1Civciv Tweety Yüzük

  Kadın

  Civciv Tweety Yüzük

  59,90 TL
 • Yılan Yüzük 1

  Stokta yok

  Kadın

  Detaylı Yılan Yüzük

  54,99 TL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Hediye Paketi
Hediye Paketi
Kişiye Özel Ürün
Kişiye Özel Ürün
İade & Değişim Kolaylığı
İade & Değişim Kolaylığı

Yüzük Modelleri ve Tasarımları

Bir insanın elinin bakımlı ve güzel olması kişiliğini de yansıtabilmektedir. Günlük hayattaki işiniz ne olursa olsun, başka insanlar ilk önce ellerinize bakacaktır. Bu durumda, ellerinizin güzelliğinin yanı sıra küçük bir aksesuar ile bu amacınıza ulaşmış olacaksınızdır. Küçük, sade bir yüzük bile hemen ellerinizi daha bakımlı gösterecektir. Ayrıca da giyiminiz nasıl olursa olsun sadece bir tane yüzük bile size farklı bir hava katacak ve sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir. Şu anda satılan binlerce yüzük modelleri mevcut. Bunların bazısı daha dikkat çeken büyük yüzüklerdir. Diğerleri ise daha sade, ince halkalardır. Hatta bazı yüzükler farklı doğal taşlardan ya da enteresan materyallerden oluşuyor. Anlayacağınız, herkese hitap eden yüzükler mevcut. Ellerinizi önünüze alarak düşünebilirsiniz. Hangi yüzük modeli size hitap ediyor? Elinize hangisi daha çok yakışır? Ellerinize nasıl bir yüzük takarak daha mutlu olabileceksiniz?

Geçmişten Günümüze Yüzük Modelleri

Yüzükler yüzyıllardır gelirleri iyi durumda olan herkesin taktığı aksesuarlardı. Birisinin yüzükleri onun statüsünü ve durumunu yansıtırdı. Günümüzde yüzük fiyatları çok daha uygun bir halde olduğundan dolayı, yüzük herkesin takabildiği bir şey haline geldi. Evlilik ve nişan yüzükleri haricinde de yüzükler günlük giyim ve kuşamın bir parçası haline geldi. Hatta son yıllarda yüzükler sadece kadınlara haz bir aksesuar olmaktan çıktı. Artık erkek yüzük modelleri de popüler bir hal aldı ve cinsiyet fark etmeksizin herkes yüzük takabilir hale geldi. Unutmamak gerekir ki kadın yüzük modelleri her zaman çok dikkat çekici olmuştur. Bununla da kalmayıp unisex yüzük üretimi de hız aldı. Artık belli bir cinsiyete hitap etmeksizin sadece güzelliği ile satılan bir sürü yüzük var. Sizin de stiliniz ve hayatınız nasıl olursa olsun takabileceğiniz ve onlarla hayatınıza güzellik katabileceğiniz yüzük seçimleriniz var. Şık durumlar için takabileceğiniz yüzüklerden tutun, markete giderken bile kendinizi daha iyi hissederken takabileceğinize kadar farklı durumlar için yüzük modelleri mevcut. Ayrıca sevdiğiniz birisi ile beraber takabileceğiniz yüzükler alabilirsiniz ya da kendiniz aynı ele bile birbirinden farklı birkaç yüzüğü aynı anda takabilirsiniz. Konu modaya gelince seçim size kalmış ve olanaklar sınırsız. İstediğiniz şekilde ve sayıda yüzük takarak ellerinizi güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca da bunun en büyük artısı da, kendi yeni görünüşünüzü çok daha fazla seveceksiniz.

Yüzük Çeşitleri ve Tasarımları

Yüzükler küçük ve basit olabilen aksesuarlardır. Bu açıdan, küçük bir yüzük alarak kendinizi istediğiniz zaman şımartabilirsiniz. Başka insanların sık sık ellerinizi gördüğünüzden daha çok siz kendi ellerinizi görürsünüz. O yüzden bütün gün görebileceğiniz ve beğendiğiniz bir aksesuar ile günlük modunuzu yükseltmeniz çok basit olacaktır. Ayrıca da yüzükler bu basitliğinin yanı sıra, güzel bir hediye olurlar. Değer verdiğiniz birisine vereceğiniz güzel bir yüzük onu hem mutlu edecektir hem de her durum için geçerli güzel bir hediye olacaktır. Küçük boyutu ile bir yerlere taşıması kolay olur ama içinde taşıyacağı anılar beklediğinizden daha fazla olacaktır. Günümüzdeki yüzük fiyatları ile sevdiğiniz birden fazla kişiye yüzük alabileceksinizdir. Yüzük fiyatları belli durumlardan değişebilir. Ondan yapıldıkları malzemeler, üzerindeki detaylar ve boyutları fiyatları en çok değiştiren elementlerdendir. Fakat, buna rağmen uygun fiyata yüzük almak eskisi kadar zor değil. Artık beğendiğiniz herhangi bir yüzüğü kendinize ya da sevdiklerinize alabileceksiniz. İster bir iş arkadaşınızın doğum günü için şık bir yüzük, ister sevgilinizle yıl dönümünüz için uyumlu bir çift yüzük. Yüzük seçenekleri de onunla yapabileceğiniz şeyler de çeşit çeşittir. Kalitesi yüksek olup görünümü de güzel olan yüzüklerden favorinizi almak için sitemize göz atmayı unutmayın.

Jewelupp İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  Başa dön tuşu