• 31% kartal yuzuk modeli

  Kartal Yüzük

  Orijinal fiyat: 799.90 TL.Şu andaki fiyat: 549.90 TL.

  Kartal Yüzük özgürlüğü ve cesareti temsil etmektedir. Kanatları parmağınızı saracak şekilde oluşturulan bu modelimiz kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kartal Yüzük her parmağa ayarlanabilir olup, uzun süreli kullanıma uygundur. Jewelupp Türkiye olarak Kartal Yüzük modelimizi sizler için özenle paketleyip kargolamaktayız.

 • 31% viking yuzuk gorsel modeli

  Viking Yüzük

  Orijinal fiyat: 799.90 TL.Şu andaki fiyat: 549.90 TL.

  Viking Yüzük geçmiş dönemlerin en güçlü ulusu vikingleri temsil eden bir yüzüktür. Viking gagasını içeren yüzüğümüz paslanmaz, kararmaz ve çeliktir. Yüzüğümüz ayarlanabilir, her parmakla uyumlu ve uzun süreli kullanıma uygundur. Jewelupp Türkiye olarak Viking Yüzük ürünümüzü sizin için özenle paketler ve kargolarız.

 • 27% gumus blok yuzuk modeli

  Gümüş Blok Yüzük

  Orijinal fiyat: 749.90 TL.Şu andaki fiyat: 549.90 TL.

  Gümüş Blok Yüzük, gümüş seven erkeklerin çok tercih ettiği bir modeldir. Üstünün kare şeklinde ve yansıma etkisi yüzüğe olan ilgiyi arttırmaktadır. Gümüş Blok Yüzük her parmağa uyumlu olup, tamamen ayarlanabilmektedir. Yüzüğün genişliğini kolayca arttırabilir, azaltabilirsiniz. Gümüş Blok Yüzük sabah, akşam günün her saatinde takılabilir, ister bir eğlenceye isterseniz sahile gidin parmağınızı öne çıkartacağından şüpheniz olmasın….

 • 31% mat siyah yuzuk modeli

  Mat Siyah Yüzük

  Orijinal fiyat: 849.90 TL.Şu andaki fiyat: 589.90 TL.

  Mat Siyah Yüzük koyu siyah rengi ile erkekliğin parmağa bir yansıması. Koyu ve ruhsal bütünlük içeren Mat Siyah Yüzük modelimiz parmağınıza sert ve mizaçlı bir görünüm katacak. Mat siyah renginden oluşan bu yüzüğümüz her parmağa ayarlanabilir olup paslanma, kararma veya boya akması yaşatmaz, uzun süreli kullanıma uygundur ve parmağınızı rahatsız etmez. Jewelupp Türkiye olarak Mat…

 • 38% babygirl yuzuk

  Babygirl Yüzük

  Orijinal fiyat: 799.90 TL.Şu andaki fiyat: 499.90 TL.

  Babygirl Yüzük modeli hoş bir görünüme sahip altın renkli yüzük modelidir. Üzerinde babygirl yazısı olan bu yüzük tamamen ayarlanabilir ve her parmağa uyumludur. Yüzük modelimiz uzun süreli kullanıma uygundur. Babygirl Yüzük ile parmağınız tatlı bir estetik kazanacak ve herkesin dikkatini çekebileceksiniz. Jewelupp Türkiye olarak Babygirl Yüzük modelini özenle paketler ve kargolarız.

 • 35% serit kare blok yuzuk

  Şerit Kare Blok Yüzük

  Orijinal fiyat: 749.90 TL.Şu andaki fiyat: 489.90 TL.

  Şerit Kare Blok Yüzük, ince ve zarif parmaklara çok uyumlu bir yüzük modelidir. Şerit Kare Blok yüzüğün en öne çıkan özelliği tüm parmaklara ayarlanabilir olması bu yüzden parmak boyut ölçü sıkıntısı yaşamazsınız. Ürünümüz her parmağa kendi zarifliğini katacaktır. Şerit Kare Blok Yüzük 4 mevsim tercih edilebilir ve üzerinde ki minik kare detayıyla parmağınıza özel bir…

 • 35% kare blok yuzuk

  Kare Blok Yüzük

  Orijinal fiyat: 749.90 TL.Şu andaki fiyat: 489.90 TL.

  Kare gt Blok Yüzük, erkek parmaklarına çok yakışan altın renkli kare detaylı özel bir yüzüktür. Tüm parmaklara uyumludur ve ayarlanabilir bir modeldir. Kare Blok Yüzük modeli ile herkesin dikkatini parmaklarınıza çekebilir ve farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Ürünümüz kare detayıyla erkeksi ve basit bir çekicilik yaratmaktadır. Kare Blok Yüzük 4 mevsim kullanılabilir, yaz-kış aylarında düşünmeden takabilirsiniz….

 • 35% Sarmal Yılan Sarı Yüzük

  Sarmal Yılan Sarı Yüzük

  Orijinal fiyat: 599.90 TL.Şu andaki fiyat: 389.90 TL.

  Sarmal Yılan Sarı Yüzük modelimiz tamamen ayarlanabilir ve sarı özel bir renge sahiptir. Bu özel yılan model yüzük ile el detaylarınız efsane olacak. Yaz aylarında daha çok tercih edilen modelimiz uzun süreli kullanıma uygun olup ve kendine has güzel bir renge sahiptir. Sarmal Yılan Sarı Yüzük ile herkesin dikkatini üzerinize çekeceksiniz ve zarif parmaklarınızı öne…

 • 43% mavi yilan yuzuk 2Akrilik Yılan Yüzük

  Akrilik Mavi Yılan Yüzük

  Orijinal fiyat: 699.90 TL.Şu andaki fiyat: 399.90 TL.

  Akrilik Mavi Yılan Yüzük modelimiz tamamen ayarlanabilir olup, her parmağa uygundur. İsteğe bağlı farklı renklerde üretim yapılır. Canlı rengiyle dikkat çeken yılan detaylı akrilik yüzüğümüz 4 mevsim parmağınızda kullanabilirsiniz. Tamamen ayarlanabilir bir model olup, kullanımı çok rahattır. Akrilik Mavi Yılan Yüzük modelini Jewelupp Türkiye olarak özenle paketler ve kargolarız.

 • 43% Sarmal Yılan Mavi Yüzük

  Sarmal Yılan Mavi Yüzük

  Orijinal fiyat: 699.90 TL.Şu andaki fiyat: 399.90 TL.

  Sarmal Yılan Mavi Yüzük modelimiz tamamen ayarlanabilir ve masmavi özel bir renge sahiptir. Bu özel yılan model yüzük ile parmaklarınız efsane olacak. Yaz aylarında daha çok tercih edilen modelimiz, uzun süreli kullanıma uygun ve kendine has güzel bir renge sahiptir. Sarmal Yılan Mavi Yüzük ile herkesin dikkatini üzerinize çekeceksiniz ve zarif parmaklarınızı öne çıkartacaksınız. Jewelupp…

 • 35% Sarmal Yılan Mor Yüzük

  Sarmal Yılan Mor Yüzük

  Orijinal fiyat: 599.90 TL.Şu andaki fiyat: 389.90 TL.

  Sarmal Yılan Mor Yüzük modelimiz tamamen ayarlanabilir ve canlı mor özel bir renge sahiptir. Bu özel yılan model yüzük ile parmaklarınız efsane olacak. Yaz aylarında daha çok tercih edilen modelimiz uzun süreli kullanıma uygundur. Bu yüzük modeli, kendine has güzel bir renge sahiptir. Sarmal Yılan Mor Yüzük ile herkesin dikkatini üzerinize çekeceksiniz ve zarif parmaklarınızı…

Yüzük Modelleri ve Tasarımları

Bir insanın elinin bakımlı ve güzel olması kişiliğini de yansıtabilmektedir. Günlük hayattaki işiniz ne olursa olsun, başka insanlar ilk önce ellerinize bakacaktır. Bu durumda, ellerinizin güzelliğinin yanı sıra küçük bir aksesuar ile bu amacınıza ulaşmış olacaksınızdır. Küçük, sade bir yüzük bile hemen ellerinizi daha bakımlı gösterecektir. Ayrıca da giyiminiz nasıl olursa olsun sadece bir tane yüzük bile size farklı bir hava katacak ve sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir. Şu anda satılan binlerce yüzük modelleri mevcut. Bunların bazısı daha dikkat çeken büyük yüzüklerdir. Diğerleri ise daha sade, ince halkalardır. Hatta bazı yüzükler farklı doğal taşlardan ya da enteresan materyallerden oluşuyor. Anlayacağınız, herkese hitap eden yüzükler mevcut. Ellerinizi önünüze alarak düşünebilirsiniz. Hangi yüzük modeli size hitap ediyor? Elinize hangisi daha çok yakışır? Ellerinize nasıl bir yüzük takarak daha mutlu olabileceksiniz?

Geçmişten Günümüze Yüzük Modelleri

Yüzükler yüzyıllardır gelirleri iyi durumda olan herkesin taktığı aksesuarlardı. Birisinin yüzükleri onun statüsünü ve durumunu yansıtırdı. Günümüzde yüzük fiyatları çok daha uygun bir halde olduğundan dolayı, yüzük herkesin takabildiği bir şey haline geldi. Evlilik ve nişan yüzükleri haricinde de yüzükler günlük giyim ve kuşamın bir parçası haline geldi. Hatta son yıllarda yüzükler sadece kadınlara haz bir aksesuar olmaktan çıktı. Artık erkek yüzük modelleri de popüler bir hal aldı ve cinsiyet fark etmeksizin herkes yüzük takabilir hale geldi. Unutmamak gerekir ki kadın yüzük modelleri her zaman çok dikkat çekici olmuştur. Bununla da kalmayıp unisex yüzük üretimi de hız aldı. Artık belli bir cinsiyete hitap etmeksizin sadece güzelliği ile satılan bir sürü yüzük var. Sizin de stiliniz ve hayatınız nasıl olursa olsun takabileceğiniz ve onlarla hayatınıza güzellik katabileceğiniz yüzük seçimleriniz var. Şık durumlar için takabileceğiniz yüzüklerden tutun, markete giderken bile kendinizi daha iyi hissederken takabileceğinize kadar farklı durumlar için yüzük modelleri mevcut. Ayrıca sevdiğiniz birisi ile beraber takabileceğiniz yüzükler alabilirsiniz ya da kendiniz aynı ele bile birbirinden farklı birkaç yüzüğü aynı anda takabilirsiniz. Konu modaya gelince seçim size kalmış ve olanaklar sınırsız. İstediğiniz şekilde ve sayıda yüzük takarak ellerinizi güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca da bunun en büyük artısı da, kendi yeni görünüşünüzü çok daha fazla seveceksiniz.

Yüzük Çeşitleri ve Tasarımları

Yüzükler küçük ve basit olabilen aksesuarlardır. Bu açıdan, küçük bir yüzük alarak kendinizi istediğiniz zaman şımartabilirsiniz. Başka insanların sık sık ellerinizi gördüğünüzden daha çok siz kendi ellerinizi görürsünüz. O yüzden bütün gün görebileceğiniz ve beğendiğiniz bir aksesuar ile günlük modunuzu yükseltmeniz çok basit olacaktır. Ayrıca da yüzükler bu basitliğinin yanı sıra, güzel bir hediye olurlar. Değer verdiğiniz birisine vereceğiniz güzel bir yüzük onu hem mutlu edecektir hem de her durum için geçerli güzel bir hediye olacaktır. Küçük boyutu ile bir yerlere taşıması kolay olur ama içinde taşıyacağı anılar beklediğinizden daha fazla olacaktır. Günümüzdeki yüzük fiyatları ile sevdiğiniz birden fazla kişiye yüzük alabileceksinizdir. Yüzük fiyatları belli durumlardan değişebilir. Ondan yapıldıkları malzemeler, üzerindeki detaylar ve boyutları fiyatları en çok değiştiren elementlerdendir. Fakat, buna rağmen uygun fiyata yüzük almak eskisi kadar zor değil. Artık beğendiğiniz herhangi bir yüzüğü kendinize ya da sevdiklerinize alabileceksiniz. İster bir iş arkadaşınızın doğum günü için şık bir yüzük, ister sevgilinizle yıl dönümünüz için uyumlu bir çift yüzük. Yüzük seçenekleri de onunla yapabileceğiniz şeyler de çeşit çeşittir. Kalitesi yüksek olup görünümü de güzel olan yüzüklerden favorinizi almak için sitemize göz atmayı unutmayın.

ÇOK SATAN YÜZÜKLER

 • 31% kartal yuzuk modeli

  Kartal Yüzük

  Orijinal fiyat: 799.90 TL.Şu andaki fiyat: 549.90 TL.

  Kartal Yüzük özgürlüğü ve cesareti temsil etmektedir. Kanatları parmağınızı saracak şekilde oluşturulan bu modelimiz kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kartal Yüzük her parmağa ayarlanabilir olup, uzun süreli kullanıma uygundur. Jewelupp Türkiye olarak Kartal Yüzük modelimizi sizler için özenle paketleyip kargolamaktayız.

 • 31% mat siyah yuzuk modeli

  Mat Siyah Yüzük

  Orijinal fiyat: 849.90 TL.Şu andaki fiyat: 589.90 TL.

  Mat Siyah Yüzük koyu siyah rengi ile erkekliğin parmağa bir yansıması. Koyu ve ruhsal bütünlük içeren Mat Siyah Yüzük modelimiz parmağınıza sert ve mizaçlı bir görünüm katacak. Mat siyah renginden oluşan bu yüzüğümüz her parmağa ayarlanabilir olup paslanma, kararma veya boya akması yaşatmaz, uzun süreli kullanıma uygundur ve parmağınızı rahatsız etmez. Jewelupp Türkiye olarak Mat…

 • 27% gumus blok yuzuk modeli

  Gümüş Blok Yüzük

  Orijinal fiyat: 749.90 TL.Şu andaki fiyat: 549.90 TL.

  Gümüş Blok Yüzük, gümüş seven erkeklerin çok tercih ettiği bir modeldir. Üstünün kare şeklinde ve yansıma etkisi yüzüğe olan ilgiyi arttırmaktadır. Gümüş Blok Yüzük her parmağa uyumlu olup, tamamen ayarlanabilmektedir. Yüzüğün genişliğini kolayca arttırabilir, azaltabilirsiniz. Gümüş Blok Yüzük sabah, akşam günün her saatinde takılabilir, ister bir eğlenceye isterseniz sahile gidin parmağınızı öne çıkartacağından şüpheniz olmasın….

 • 31% viking yuzuk gorsel modeli

  Viking Yüzük

  Orijinal fiyat: 799.90 TL.Şu andaki fiyat: 549.90 TL.

  Viking Yüzük geçmiş dönemlerin en güçlü ulusu vikingleri temsil eden bir yüzüktür. Viking gagasını içeren yüzüğümüz paslanmaz, kararmaz ve çeliktir. Yüzüğümüz ayarlanabilir, her parmakla uyumlu ve uzun süreli kullanıma uygundur. Jewelupp Türkiye olarak Viking Yüzük ürünümüzü sizin için özenle paketler ve kargolarız.