• 31% viking yuzuk gorsel modeli

  Viking Yüzük

  Orijinal fiyat: 799.90 TL.Şu andaki fiyat: 549.90 TL.

  Viking Yüzük geçmiş dönemlerin en güçlü ulusu vikingleri temsil eden bir yüzüktür. Viking gagasını içeren yüzüğümüz paslanmaz, kararmaz ve çeliktir. Yüzüğümüz ayarlanabilir, her parmakla uyumlu ve uzun süreli kullanıma uygundur. Jewelupp Türkiye olarak Viking Yüzük ürünümüzü sizin için özenle paketler ve kargolarız.

Erkek Çelik Yüzük Çeşitleri

Erkeğin çelik yüzük takması günümüzde oldukça popülerdir. Yüzük, kolye, küpe gibi farklı modellerde üretimler gerçekleştirilen aksesuarların yalnızca kadınlar tarafından kullanıldığını düşünmek büyük bir yanlış olacaktır. Erkekler tarafından en sık şekilde kullanılan aksesuarların arasında bulunan yüzükler, oldukça şık ve estetik tasarımlara sahiptir. Siz de uzun süreli kullanım adına, tarzınıza uygun bir aksesuar almak istiyorsanız tercihinizi erkek çelik yüzük modelleri arasından yapabilirsiniz. Bu sayede uzun ömürlü ve tüm kıyafetleriniz ile uyumlu olan çelik yüzüklerden birine sahip olabilir ve bu sayede tarzınızı çok daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Erkekler yüzük takmaz diye bir algı var, ancak bu algı erkek çelik yüzükleri ile tamamen yıkıldı diyebiliriz. Kendine has dokusu ve sembollerle erkek çelik yüzük modelleri parmaklarınızı muhteşem yapacak. Kartal, kurt, ayı ve bunun gibi sembolik paslanmaz çelikten üretilmiş erkek çelik yüzük çeşitleri sizi 1 değil 10 adım öne çıkaracak. Neden mi? Hem uzun süreli kullanıma uygun hem de her parmağa ayarlanabilir olmalarından dolayı. Erkek çelik yüzük almak bu güne kadar vereceğiniz en ilginç ve en mantıklı karar olabilir.

Erkek çelik yüzükler sadece motif ve semboller değil ayrıca düz renklerden de oluşmaktadır. Bu renkler; siyah, gümüş, altın, rose altın içermektedir. Ayrıca, çelik erkek yüzükler farklı şekillere sahipte olabilirler; üçgen, kare, dikdörtgen, beşgen, altıgen, yamuk gibi. Anlayacağınız üzere erkek çelik yüzükleri sadece sembol veya motifleri değil modern ve klasik görünümleri de içermektedir. Unutulmaması gereken bir diğer önemli konu ise erkek çelik yüzükleri 316L paslanmaz çelikten üretilmektedir, bu yüzden ürünler kesinlikle solmaz, yıpranmaz, paslanma yapmak uzun süreli kullanıma uygundur.

Kaliteli Malzemeden Üretilen Erkek Çelik Yüzük Modelleri

Erkek çelik yüzük modelleri paslanmaz çelikten üretilmeleri sebebiyle herhangi bir sağlık sorunu yaşamanıza neden olmaz. Hassas ciltlerin kullanımı için de uygun olan paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş çelik yüzükler, dört mevsim kullanıma uygundur. Uzun süre boyunca ve her gün kullanabileceğiniz çelik yüzükler pek çok farklı model ile tasarlanır ve üretilir.

Aksesuarların arasında su ile en çok temas eden ürünler yüzüklerdir. Bunun sebebi ise her elini yıkadığınızda yüzüklerinizi çıkarmanın zor olmasıdır. Bu sebeple su ile direkt olarak temas halinde olan yüzükler, paslanmaz çelikten üretilmezse bir süre sonra kararır ve renklerinde bozulmalar görülür. Yüzüklerin her zaman ilk aldığınız andaki gibi canlı ve kaliteli renklere sahip olmasını istiyorsanız, yüzüklerinizi paslanmaz çelikten üretilen modellerden tercih etmeniz önerilir. Erkek çelik yüzük modellerinin tamamı 316L paslanmaz çelikten üretilir. Bu sayede her zaman ilk günkü kadar kaliteli bir renge sahip olan yüzüğünüzü uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Erkek Çelik Yüzükleri

Erkek çelik yüzükler her tarza uygun olacak şekilde, geniş bir ürün yelpazesinde üretilir. Bu sayede kendiniz için en uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Önceleri yüzüğün kullanımının amacı yalnızca alyans olarak bilinse de, günümüzde estetik ve şık görüntüleriyle aksesuar olarak en sık tercih edilen ürünlerin arasında yüzükler gelir. Hem erkek hem de kadınlar tarafından oldukça sık şekilde kullanılan bir aksesuar olan yüzüklerin kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Erkek çelik yüzük çeşitleri arasında siyah, gümüş, altın ya da rose renklerinde yüzüklere rastlamak mümkündür. Ancak yüzüklerin yalnızca renk olarak değişkenlik gösterdiğini düşünmek yanlış olacaktır. Birbirinden farklı ve çeşitli şekillere sahip olan çelik yüzükler üçgen, kare, dikdörtgen, altıgen ya da yamuk gibi şekiller ile özel olarak tasarlanır. Klasik görüntülerinin yanı sıra farklı motifler ve semboller ile de tasarlanan çelik yüzükler, günlük tarzınızı yansıtmanız adına size fayda sağlar.

Paslanmaz Çelik Erkek Yüzükleri

Erkek çelik yüzük çeşitleri arasında bulunan tüm modeller paslanmaz çelikten üretilir ve yüzüklerin arkasından boyutları ayarlanabilir. Özel tasarımları sayesinde kullanımları esansında herhangi bir ağırlık hissettirmeyen dolayısıyla kolaylıkla kullanılabilen yüzükler, uzun yıllar boyu şık bir aksesuar olarak kıyafetlerinizle kombinlenebilir.

Yüzükler hem erkek hem de kadınlar tarafından en sık tercih edilen aksesuarlar arasında gelir. Bunun sebebi yüzük modellerinin pek çok çeşidinin olması, bu sayede dilediğiniz modeli kolaylıkla tercih edebilmeniz ile ilgilidir. Paslanmaz çelik ya da titanyum çelikten üretilen yüzük modelleri, dört mevsim boyunca kullanılabilir.

Erkek Çelik Yüzük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek çelik yüzük modelleri seçiminiz esnasında dikkat etmeniz gereken birkaç etken bulunur. Bu etkenleri göz önünde bulundurarak seçim yaptığınız taktirde beğenilerinize özel olarak seçtiğiniz aksesuarınız uzun yıllar boyu kullanılabilir. Dikkat etmeniz gereken ilk etken çelik yüzük modellerinden tercih edeceğiniz aksesuarın her parmak boyutuna uygun olmasıdır. Çelik yüzük modellerinden pek çoğu kendinden ayarlanabilir, dolayısıyla kendi parmak büyüklüğünüze uygun boyuta getirilerek, rahatlıkla kullanılabilir. Ancak kendinden ayarlanabilen bir yüzük tercih etmiyorsanız, parmak ölçünüzü doğru şekilde bilmeli ve bu ölçüye uygun modeli almalısınız. Bu şekilde parmağınıza takacağınız yüzük herhangi bir rahatsızlık hissettirmeden, rahatlıkla kullanılabilir.

Sevdiklerinize Erkek Çelik Yüzük Verin

Erkek çelik yüzük seti sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz, güzel bir alternatiftir. Bu sayede birbiriyle uyumlu tarzlara ve kişiye özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş yüzük setleri sevdiğiniz kişiye hediye olarak verilir ve uzun yıllar boyu kullanılabilir. Siz de bu setler sayesinde ister kendinize, ister sevdiklerinize çeşitli hediyeler verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Erkek Çelik Yüzük Fiyatları

Erkek çelik yüzük fiyatları modellere ve ürünlerin malzemelerine göre değişebilir. Erkek çelik yüzük modellerinin genellikle titanyum ya da paslanmaz çelikten üretildiği görülür. Tamamı lisanslı ürünlerden oluşan çelik yüzük modelleri, üretildikleri malzemeler dolayısıyla kararmadan, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Kararmaz çeliklerden üretilen bu yüzükler gümüş, altın ya da rose renginde tasarlanır. Çeşitli renk seçenekleri sayesinde her tarza uygun bir model bulmak mümkündür.

Eğer sevdiğiniz birine hediye olarak yüzük almak istiyor ancak yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız, hediye tercihinizi ayarlanabilir çelik erkek yüzük modellerinden yana yapabilirsiniz. Bu sayede hediye aldığınız kişi yüzüğün boyutunu kendine göre ayarlayabilir ve uzun yıllar boyu, keyifle kullanabilir.

ÇOK SATAN ERKEK ÇELİK YÜZÜKLERİ

 • 31% viking yuzuk gorsel modeli

  Viking Yüzük

  Orijinal fiyat: 799.90 TL.Şu andaki fiyat: 549.90 TL.

  Viking Yüzük geçmiş dönemlerin en güçlü ulusu vikingleri temsil eden bir yüzüktür. Viking gagasını içeren yüzüğümüz paslanmaz, kararmaz ve çeliktir. Yüzüğümüz ayarlanabilir, her parmakla uyumlu ve uzun süreli kullanıma uygundur. Jewelupp Türkiye olarak Viking Yüzük ürünümüzü sizin için özenle paketler ve kargolarız.