• 45% kilit anahtarli pudra charm bileklikkilit anahtarli pudra charm bileklik3

  Kilit Anahtarlı Pudra Charm Bileklik

  Orijinal fiyat: 1899.90 TL.Şu andaki fiyat: 1049.90 TL.

  Kilit Anahtarlı Pudra Charm Bileklik modeli kilit, anahtar, kalp ve birbirinden özel minik parçalar içeren gümüş renkli özel bir charm bilekliktir. Kilit Anahtarlı Pudra Charm Bileklik ürünü herkesin dikkatini size çekecek. Sabah, akşam günün her saatinde takabileceğiniz ürünümüz uzun süreli kullanıma uygundur. Jewelupp Türkiye olarak Kilit Anahtarlı Pudra Charm Bileklik modelini özenle paketleyip sizlere kargolarız.

 • 45% ebru desenli kalp charm bileklikebru desenli kalp charm bileklik 2

  Ebru Desenli Kalp Charm Bileklik

  Orijinal fiyat: 1899.90 TL.Şu andaki fiyat: 1049.90 TL.

  Ebru Desenli Kalp Charm Bileklik üzerinde anahtar, kilit, kalp ve birbirinden özel parçalar içeren charm model gümüş renkli bilekliktir. Ebru Desenli Kalp Charm Bileklik herkesin dikkatini bileklerinize çekecek, sabah akşam istediğiniz her vakit takabileceğiniz modelimiz vazgeçilmez bir parçanız olacak. Jewelupp Türkiye olarak Ebru Desenli Kalp Charm Bileklik modelini özenle paketler ve kargolarız.

 • 31% isimli kilit charmisimli kilit charm2

  İsimli Anahtar Charm Bileklik

  Orijinal fiyat: 1299.90 TL.Şu andaki fiyat: 899.90 TL.

  İsimli Anahtar Charm Bileklik modeli, diğer adıyla özel tasarım anahtar bileklik tüm harfleri içermektedir ve şık bir anahtar tasarımına sahiptir. İsimli Anahtar Charm Bileklik ürünümüzü genişletip, daraltabilirsiniz bu yüzden tüm bileklerle uyumludur. Gümüş rengine sahip olan anahtar bileklik modelimiz 4 mevsim takılabilir ve uzun süreli kullanıma uygundur. İsimli Anahtar Charm Bileklik ile tüm dikkatleri bileğinizde…

Charm Bileklik Çeşitleri

Kaliteli malzemelerden üretilen bilekliğin çeşitli semboller ile kombin edilmesi charm bileklik ne demek sorusuna cevap olarak verilebilir. Kaliteli zincir bilekliklerin kararmaya karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süre boyunca kullanabileceğiniz charm bileklikler, talep ettiğiniz semboller ile kombinlenir. Harfleri, şekilleri ya da sembolleri barındıran charm bileklikler, genişletilip daraltılabilir. Böylelikle kendinize uygun hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra charm bilekliklerin sembollerini de kendinize göre ayarlayabilir ve böylelikle her gün takabileceğiniz, eşsiz bir bilekliğe sahip olabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Sayesinde Uzun Ömürlü Kullanım

Charm bilekliklerin üretimleri esnasında 316L paslanmaz çelik kullanılır. Paslanmaz çelik takılarda kullanıldığında oldukça dayanıklı bir malzeme olmaktadır. Diğer malzemeler göre direncinin çok yüksek olması, paslanmaz çelikten üretilmiş bilekliklerin çok daha uzun süre boyunca kullanılabilmesini sağlar. Bunun yanı sıra paslanmaz çelikten üretilen charm bilekliklerin tercih edilmesindeki en büyük etken, hijyenik olmalarıdır. Pası ve kiri üzerinde tutmayan charm bileklikler, paslanmaz çelikten üretiliyor olması sebebiyle kolaylıkla temizlenebilir.

Charm bilekliklerin oldukça şık ve estetik bir görüntü sunuyor olmasının pek çok sebebi bulunur. Bu sebepler arasında bilekliklerin ana maddesinin paslanmaz çelik veya kaliteli malzemeler olması, böylelikle sunduğu şık ve zamansız görüntü gelmektedir. Paslanmaz çelikten veya kaliteli malzemelerden üretilen charm bileklikler oldukça geniş bir ürün yelpazesinde sizlere sunulur. Charm Bileklik doğal parlaklığını kaybetmez ve uzun süreli kullanımda bile herhangi bir renk kaybı yaşamaz. Bu sayede sürekli ilk günkü temizliğine ve parlaklığına sahip olan charm bileklikler, uzun yıllar boyu keyifle kullanılabilir.

Charm Bileklik Fiyatları

Charm bileklik eşsiz ve şık görüntüsünün yanı sıra, ekonomik bir seçenek olması sebebiyle de önemlidir. Günümüzde özellikle kadın kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen takıların arasında bulunan charm bileklikler, uzun süre boyunca parlak görüntüsünü kaybetmez. Paslanmaz çelik veya kaliteli malzemeden üretilmiş olması sebebiyle uzun ömürlü bir kullanım sunan charm bilekliklerin ekonomik bir karar olduğunu söylemekte herhangi bir sakınca yoktur. Fiyatları charm’a takılacak aksesuarlara göre değişmekle birlikte takmaktan asla vazgeçmeyeceğinizi söyleyebiliriz.

Charm bileklik çelik yada kaliteli malzemelerden üretilir. Bu sayede uzun yıllar boyu, hiçbir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Üzerinde bulunan charm’lar fiyatta değişkenlik yapabilir. Bunun yan sıra modellerin birbirinden oldukça farklı olması ve malzemeleri için garantili ve uzun ömürlü ürünler kullanılması, charm bilekliklerin hediye olarak da gayet iyi bir seçenek olmasını sağlar.

Charm Bileklik Trendi

Charm bilekliklerin birbirinden farklı modelleri bulunur. Modellerin değişkenlik göstermesine neden olan etken genellikle üzerindeki semboller olmaktadır. Ancak bazı modellerin bileklik kısımlarının da birbirinden farklı olduğunu görebilirsiniz. Charm bileklikler unisex takı olarak kullanılsa da, günümüzde özellikle kadın kullanıcılar tarafından kullanılmakta ve sevilmektedir. Kısa süre içerisinde en sevilen aksesuarlardan biri haline gelen charm bileklikler, adından sıklıkla söz ettirmektedir. Pek çok kadının kolunda görebileceğiniz charm bileklikler, pek çok farkı sembol ve obje ile süslenerek, kombin bir bilezik haline getirilir.

Siz de bu eşsiz bileklikler sayesinde sevdiklerinize unutulmaz ve eşsiz bir hediye alabilir, uzun yıllar boyu kullanabilecekleri eşsiz bir armağan verebilirsiniz. Böylelikle hem sevdikleriniz verdiğiniz hediyeden, siz de onları mutlu etmekten sevinç duyabilirsiniz.

Hislerinizi Charm Bileklik ile Yansıtın

Charm bilekliklerin farklı modelleri bulunur. Bunun yanı sıra üzerindeki sembollerin de bir çok farklı objeye sahip olması, hislerinizi bilekliğiniz ile yansıtabilmenizi mümkün hale getirir. Her tarza ve stile hitap ediyor olması sebebiyle oldukça popüler hale gelen charm bileklik modelleri, özel sembolleri sayesinde bileğinizden çıkarmak istemeyeceğiniz bir bilekliğe sahip olabilmenizi sağlayacaktır.

Charm bilekliklerin fiyatı takıların üretildikleri malzemeler, üzerinde bulunan semboller ya da taşların metalleri gibi pek çok farklı etken dolayısıyla değişiklik gösterir. Ancak bu takıları uzun yıllar boyu hiçbir problem yaşamadan kullanabileceğinizi unutmamanız gerekir.

Ayarlanabilir Charm Bileklik Modelleri

Charm bileklik modellerinin tamamı birbirinden özel parçalar ve semboller içerir. Bunun yanı sıra charm bileklik modelleri ayarlanabilir olmaları sebebiyle, bileğinize uygun olup, olmadığı ile ilgili herhangi bir kaygı yaşamanız gerekmez. Böylelikle bilek ölçüsünü bilmediğiniz sevdiklerinize bile hediye olarak charm bileklik modellerinden alabilir, anılarla dolu bir hediye vermeyi mümkün hale getirebilirsiniz.

Jewelupp Türkiye tarafından özel olarak üretilen charm bileklikler, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından lisans almış ürünlerdir. Dolayısıyla herhangi bir problem yaşamadan, uzun yıllar boyu kullanılabilir. Özenle paketlenen ve kısa süre içerisinde elinize ulaşan charm bileklikler, her zaman bileğinizde kalabilir.

Plajda da Charm Bileklik Sizinle Birlikte!

Charm bileklik malzemeleri sayesinde kötü hava şartlarından ya da deniz veya havuzdan etkilenmez. Böylelikle sahil ya da plajda da bileğinizde olabilir. Bikini şıklığınızı yakalamanıza yardımcı olacak charm bileklikleri, denize ya da havuza girerken çıkarmanıza gerek kalmaz. Bu gibi şartlarda bile herhangi bir kararma, solma ya da renk değişimi yaşamayan charm bileklikler; her zaman bileğinizde kalarak, şıklığınızı ve tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olur.

Charm Bileklik Anlamı Nedir?

Kısa süre içerisinde oldukça popüler hale gelen charm bilekliklerin, bu kadar sık şekilde tercih edilmesinin nedenleri oldukça merak edilmektedir. Özetle, kullanıcıların kendilerinden çeşitli parçalar bulabilecekleri ya da ekleyebilecekleri charm bileklikler, 4 mevsim boyunca bileğinizde, sizinle kalabilir. Dilediğiniz her an takabileceğiniz bu ürünler ayrıca çok dikkat çekicidir, tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

Charm bilekliklerin sembolleri ve objeleri pek çok farklı anlam içerir. Dış görünüşünüze oldukça modern bir hava ve görünüm katan charm bileklik anlamı adına söylenebilecek pek çok şey vardır. Sevdiklerinize bir hediye olarak alacağınız charm bilekliklerin üzerindeki semboller onu sevdiğinizi, düşündüğünüzü ya da hatırladığınızı anlatacak anlamlar içerebilir. Bunun yanı sıra charm bilekliği kendiniz için alıyorsanız, kendinize dair sembollerden yana seçim yapabilirsiniz. Doğum tarihiniz, sevdiğiniz hayvanları anlatan figür objeler ya da baş harfiniz gibi pek çok farklı sembol, charm bilekliğinizin üzerinde bulunabilir. Böylelikle özel anılarınızı hatırlayabilir, kendinize bir motivasyon kaynağı bulabilir ve uzun yıllar boyu çıkarmanıza gerek kalmadan, keyifle kullanabilirsiniz.

Her Taktığınızda Kendinizi Özel Hissedin

Charm bileklikleri her taktığınızda kendinizi özel hissedeceksiniz. Üzerinde pek çok farklı sembol ve objeler olan charm bileklikler, tarzınıza oldukça şık ve eşsiz bir hava katabilir. Bu sayede kullandığınız her an kendinizi iyi ve güzel hissedeceğiniz bir bilekliğe sahip olmanız mümkündür. Her geçen gün daha popüler hale gelen charm bileklik modelleri arasından inceleme yaparak, kendiniz adına en uygun modeli bulabilirsiniz. Charm bileklik aparatı sayesinde boyutu ayarlanabilen charm bileklik modelleri, her bilek ölçüsü için uygun hale gelmektedir.

Charm bilekliklerin üzerinde semboller ve objeler taş olarak da anılabilir. Bu sembollerin yapıldığı malzemeler, charm bileklik modellerinin fiyatlarında değişiklik görülmesine sebep olur. Ayrıca, ürünün malzemesi de fiyatları etkilemektedir. Sıklıkla 316l paslanmaz çelik kullanılan charm’larımız da, farklı materyaller de eklendiğinde fiyatı değişmektedir. Ürünümüzün malzemesi ne olursa olsun, çok kalitelidir ve herkesin dikkatinizi üzerinize çekecektir.

Charm Bileklikler Nasıl Temizlenir?

Charm bileklikler paslanmaz çelikten veya kaliteli malzemelerden üretilmiş olması sebebiyle temizdir. Kiri ve pası üzerinde tutmadığı için, kolaylıkla temizlenebilir. Nemli bir bez ile kolaylıkla temizleyebileceğiniz charm bileklikler, kararma ya da solma yapmaz. Bu sayede kullandığınız süre boyunca renginde herhangi bir değişim olmayacaktır. Ayrıca, charm bileklikler cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermez, uzun süreli kullanıma uygundur.

Charm bileklikler hakkında en merak edilen sorulardan bir tanesi charm bileklik nasıl açılır olmaktadır. Charm bilekliklerin nasıl açılacağı modellere göre de değişkenlik göstermektedir. Eğer bilekliğiniz kendiliğinden ayarlı bir modelse, bileğinize uygun boyuta getirip, takabilirsiniz. Böylelikle içerisinde çeşitli ve özel semboller olan charm bilekliğinizi kolaylıkla takabilir, uzun zaman boyunca çıkarmanıza gerek kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

ÇOK SATAN CHARM BİLEKLİKLER

 • 31% isimli kilit charmisimli kilit charm2

  İsimli Anahtar Charm Bileklik

  Orijinal fiyat: 1299.90 TL.Şu andaki fiyat: 899.90 TL.

  İsimli Anahtar Charm Bileklik modeli, diğer adıyla özel tasarım anahtar bileklik tüm harfleri içermektedir ve şık bir anahtar tasarımına sahiptir. İsimli Anahtar Charm Bileklik ürünümüzü genişletip, daraltabilirsiniz bu yüzden tüm bileklerle uyumludur. Gümüş rengine sahip olan anahtar bileklik modelimiz 4 mevsim takılabilir ve uzun süreli kullanıma uygundur. İsimli Anahtar Charm Bileklik ile tüm dikkatleri bileğinizde…

 • 45% ebru desenli kalp charm bileklikebru desenli kalp charm bileklik 2

  Ebru Desenli Kalp Charm Bileklik

  Orijinal fiyat: 1899.90 TL.Şu andaki fiyat: 1049.90 TL.

  Ebru Desenli Kalp Charm Bileklik üzerinde anahtar, kilit, kalp ve birbirinden özel parçalar içeren charm model gümüş renkli bilekliktir. Ebru Desenli Kalp Charm Bileklik herkesin dikkatini bileklerinize çekecek, sabah akşam istediğiniz her vakit takabileceğiniz modelimiz vazgeçilmez bir parçanız olacak. Jewelupp Türkiye olarak Ebru Desenli Kalp Charm Bileklik modelini özenle paketler ve kargolarız.

 • 45% kilit anahtarli pudra charm bileklikkilit anahtarli pudra charm bileklik3

  Kilit Anahtarlı Pudra Charm Bileklik

  Orijinal fiyat: 1899.90 TL.Şu andaki fiyat: 1049.90 TL.

  Kilit Anahtarlı Pudra Charm Bileklik modeli kilit, anahtar, kalp ve birbirinden özel minik parçalar içeren gümüş renkli özel bir charm bilekliktir. Kilit Anahtarlı Pudra Charm Bileklik ürünü herkesin dikkatini size çekecek. Sabah, akşam günün her saatinde takabileceğiniz ürünümüz uzun süreli kullanıma uygundur. Jewelupp Türkiye olarak Kilit Anahtarlı Pudra Charm Bileklik modelini özenle paketleyip sizlere kargolarız.