fbpx

BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN KOLYE MODELLERİ

Bu kategorimizde birbirini tamamlayan kolye modelleri, çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, Jewelupp Türkiye olarak yaptığımız birbirini tamamlayan kolyelere ulaşabilirsiniz.

 • 36% Minimal Anahtar Kilit Kolye

  Çiftlere Özel

  Minimal Anahtar Kilit Kolye

  159,90 TL
 • 12% Love And Compass Özel Tasarım KolyeLove And Compass Kolye

  Çiftlere Özel

  Love And Compass Kolye

  145,90 TL
 • 31% El Ele KolyeEl Ele Kolye

  Çiftlere Özel

  El Ele Kolye

  91,90 TL
 • Bold Yazı Çift Kolye

  Stokta yok

  Çiftlere Özel

  Bold Yazı Çift Kolye

  99,90 TL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Hediye Paketi
Hediye Paketi
Kişiye Özel Ürün
Kişiye Özel Ürün
İade & Değişim Kolaylığı
İade & Değişim Kolaylığı

Birbirini Tamamlayan Kolyeler

Çift kolyeleri, sevgili kolyeleri olarak da geçen birbirini tamamlayan kolye modelleri ruhunuza dokunacak, partnerinizi mutluluktan havalara uçuracak. Sevgilinizle birbirini tamamlayan kolyeler takmak istemez misiniz? 2 elin buluşması, puzzle, spotify… gibi 🙂 Kesinlikle birbirinize göre iseniz sizde bu kolye modelleri ile aşkınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

Sevgili – Çift Kolyeleri Nelerdir?

Sevgili kolyeleri, diğer adıyla çift kolyeleri birbirini tamamlayan kolye türleridir. Bu kolyeler genellikle 2 adet ürün içerir. 1 tanesi erkeğe, 1 tanesi kadına olmak üzere birbirine anlamlı gelen kolye çeşitleridir. Sevgilinize doğum gününde, yıl dönümünde özel tarihlerde bu kolyelerden alarak müthiş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Birbirini Tamamlayan Kolyeler ve Fiyatları

Birbirini Tamamlayan Kolyeler 100 TL ila 300 TL arasında değişmektedir. Fiyatlarda ki değişkenliğin sebebi materyal, zincir, kolye ucu, ürün içeriği gibi önemli maddelerdir. Birbirini tamamlayan kolye modellerinde kargo ücretsizdir ve özel olarak paketlenir. Hem partneriniz, hem siz birbirini tamamlayan kolyeler ile harika bir bağ kuracaksınız. Ayrıca, birbirini tamamlayan kolyeleri best friend kolyeleri olarak da geçmektedir. Türkçe meali ile yakın arkadaş kolyeleri Jewelupp Türkiye’de muhteşem görünümleri ve birbirinden tarzlarıyla sizleri bekliyor

Neden Birbirini Tamamlayan Kolye Tercih Edilmeli?

İlişkiler günümüzde çok değerli bir hale geldi. İlişkinizi anlamlandırmak istiyorsanız yüzük, bileklik, kolye gibi önemli takılar alınabilir. Ayrıca, birbirini tamamlayan kolyeler unisex olmaktadır,
4 mevsim tercih edilebilir ve uzun süreli kullanıma uygundur.

Jewelupp İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  Başa dön tuşu