Biz Kimiz?

Jewelupp

Yaratıcılığa ilham vermek için varız. Jewelupp’da, İstanbul merkezli atölyelerimizde el yapımı takılara sıfır atık yaklaşımımızla üretim sürecini savunuyoruz. Yeni nesil kuyumcuları üretim sürecine devam etmeleri ve geleneksel mücevher işçiliğini korumaları için eğitiyoruz.

Nesilden nesile aktarılacak şekilde tasarlanan her zamansız parçanın anlatacak kendine özgü bir hikayesi vardır. Bu hikaye, yaratıcımızın ellerinden sizin ellerinize ve nesiller boyu devam ettikçe genişliyor.

Jewelupp Türkiye Favicon
JEWELUPP TÜRKİYE
Kendi AKSESUAR kutumuzda eksik olanLARI yaratmak.

Eşsiz tasarımlar, sohbetler ve maceralarla gelişiyoruz. Mücevher kutunuzda yıllarca yaşayacak modern yadigarlar yaratmak üzereyiz.

Her gün giyilecek kaliteli AKSESUARLAR yaratmak.

Her bir aksesuar parçası İstanbul’da tasarlandı. Yalnızca %100 geri dönüştürülmüş som çelik ile çalışıyoruz, daha fazlası değil, böylece uzun yıllar hazine olarak taşıyacağınız bir parçayı taktığınızdan emin olabilirsiniz.

GERÇEK OLMAK

En gerçek ve en basit anlamıyla. Biz gerçek, tutkulu ve meydan okumak isteyen insanlardan oluşan bir şirketiz. Sürekli öğreniyor ve daha iyisini yapmak için çabalıyoruz. İyi yaptığımızda birbirimize destek oluyoruz ve yanlış yaptığımızda kendimizi sorumlu tutuyoruz.

Etik ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz

  • Koleksiyonlarımıza dahil etmek için yalnızca katı ayrıntılarımızı ürünlerini elde etmek dünyanın her yerinden değerli taşlar tedarik ediyoruz.
  • Ismarlama takılarımız ve sınırlı yaratıcı koleksiyonlarımız, şirket içi kuyumcularımız tarafından sürdürülebilir bir şekilde el işçiliğiyle üretilir.
  • %100 geri dönüştürülmüş som altın, som gümüşle, çelik ve yalnızca aile tarafından işletilen tedarikçilerden ve yerel zanaatkarlardan sorumlu bir şekilde elde edilen elle seçilmiş, çatışmasız değerli taşlarla çalışıyoruz.
  • Tasarımlarımız, insanların kendi kişisel görünümlerini ve tarzlarını seçmeleri için değerli materyallerimizi yaratıcı bir şekilde birleştiriyor.
  • Birçok güzel inci türünde uzmanız. Kolyeler, küpeler, broşlar, bilezikler, yüzükler gibi hem klasik hem de bulunan şekiller ve birkaç farklı kombinasyon sunuyoruz.