• 42% İtalyan Yassı Zincir Gümüş Bileklik

  İtalyan Yassı Zincir Gümüş Bileklik

  Orijinal fiyat: 1449.90 TL.Şu andaki fiyat: 839.90 TL.

  İtalyan Yassı Zincir Gümüş Bileklik, ezme İtalyan modeli kullanılarak gümüş renk ile üretilmiştir. İtalyan yassı zincir konsepti oldukça popüler ve modern bir konsept olarak görülmektedir. Bu bileklik modeli ile ilgileri direkt olarak üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. İtalyan Yassı Zincir Gümüş Bileklik modelimiz titanyum çelikten üretilmiştir. Bu yüzden kesinlikle solma, kararma, yıpranma, kararma yapmaz ve uzun…

 • 42% İtalyan Yassı Zincir Altın Bileklikİtalyan Yassı Zincir Altın Bileklik modeli

  İtalyan Yassı Zincir Altın Bileklik

  Orijinal fiyat: 1449.90 TL.Şu andaki fiyat: 839.90 TL.

  İtalyan Yassı Zincir Altın Bileklik, ezme İtalyan modeli kullanılarak altın renk ile üretilmiştir. İtalyan yassı zincir konsepti oldukça popüler ve modern bir konsept olarak görülmektedir. Bu bileklik modeli ile ilgileri direkt olarak üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. İtalyan Yassı Zincir Altın Bileklik modelimiz titanyum çelikten üretilmiştir. Bu yüzden kesinlikle solma, kararma, yıpranma, kararma yapmaz ve uzun…

 • 42% Ayarlanabilir Siyah Bileklik

  Ayarlanabilir Siyah Bileklik

  Orijinal fiyat: 519.90 TL.Şu andaki fiyat: 299.90 TL.

  Ayarlanabilir Siyah Bileklik, sadelik seven kullanıcılar için özel olarak üretilmektedir. Günlük yaşantınızda bileğinizde çok şık bir aksesuar taşımak istiyorsanız, kesinlikle bu siyah renkli bilekliği tercih etmenizi öneririz. Oldukça hafif olan bu bilekliği, uzun süreli olarak takabilirsiniz. Jewelupp Türkiye olarak, Ayarlanabilir Siyah Bileklik ürünümüzü sizler için özenle paketleyip, kargolarız.

 • 46% Altın Figaro Bileklik

  Altın Figaro Zincir Bileklik

  Orijinal fiyat: 1289.90 TL.Şu andaki fiyat: 699.90 TL.

  Figaro Altın Zincir Bileklik modeli paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bileklik takmayı seven kişiler için oldukça keskin bir tasarıma sahip olan bir zincir bileklik modelidir. Dikkat çekici altın rengine sahip olan figaro bileklik modelimiz, her mevsim kullanıma uygundur. Altın renk seven kişiler için oldukça şık bir üründür. Paslanmaz çelikten üretildiğinden dolayı uzun süreli kullanıma uygundur, solmaz ve…

 • 43% Kanca Altın Bileklik

  Kanca Altın Bileklik

  Orijinal fiyat: 1349.90 TL.Şu andaki fiyat: 769.90 TL.

  Kanca Altın Bileklik kişiye özel ayarlanabilir, kanca kısımdan geçirilebilir tüm bilek tipleriyle uyumlu 316L paslanmaz çelikten üretilen, altın renkli bilekliktir. Kanca Altın Bilekliğin öne çıkan bir diğer özelliği ise üstüne özel yazı yazılabilir olmasıdır. Kişiye özel olarak üretilen ürünümüz kesinlikle paslanmaz, kararmaz, renk atmaz uzun süreli kullanıma uygundur. Kanca Altın Bileklik modelimizi özenle hazırlayıp, paketleriz.

 • 43% Kanca Siyah Bileklik

  Kanca Siyah Bileklik

  Orijinal fiyat: 1349.90 TL.Şu andaki fiyat: 769.90 TL.

  Kanca Siyah Bileklik kişiye özel ayarlanabilir, kanca kısımdan geçirilebilir tüm bilek tipleriyle uyumlu 316L paslanmaz çelikten üretilen, siyah renkli bilekliktir. Kanca Siyah Bilekliğin öne çıkan bir diğer özelliği ise üstüne özel yazı yazılabilir olmasıdır. Kişiye özel olarak üretilen ürünümüz kesinlikle paslanmaz, kararmaz, renk atmaz uzun süreli kullanıma uygundur. Kanca Siyah Bileklik modelimizi özenle hazırlayıp, paketleriz.

 • 50% kisiye ozel bileklik modeli

  Kişiye Özel Gümüş Bileklik

  Orijinal fiyat: 1589.90 TL.Şu andaki fiyat: 799.90 TL.

  Kişiye Özel Çelik Bileklik adından da anlaşılacağı üzere tamamen kişiye özel olarak üretilmiş çelik materyal içeren gümüş renkli bileklik modelidir. Bilekliğimiz gümüş renkten oluşmaktadır ve üzerine istediğiniz her türlü yazıyı yazabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen Kişiye Özel Gümüş Bileklik 316L Paslanmaz Çelik’ten üretilmiştir. Bu sebeple kesinlikle kararma, solma, renk atma yapmak uzun süreli kullanıma uygundur….

 • 34% bold chain kunye bileklikbold chain kunye bileklik 2

  Bold Chain Künye Bileklik

  Orijinal fiyat: 1349.90 TL.Şu andaki fiyat: 894.90 TL.

  Bold Chain Künye Bileklik, ortamlardaki ilgiyi çekmek istiyorsanız, bileklik modelimiz aradığınız havalı aksesuardır. Kalın zincir yapısıyla dikkat çeken ve künyesiyle diğer bilekliklerden ayrılan bir tasarıma sahiptir. Şık ve zarif giyim bir tarzına sahipseniz, bu bilekliğimiz sizin için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Jewelupp Türkiye olarak Bold Chain Künye Bileklik ürünümüzü özenle paketler ve size kargolarız.

Kadınlara Özel Çelik Bileklik Modelleri

Bayan çelik bileklik modelleri ve fiyatları aksesuarlar hakkında araştırma yapan kişiler tarafından merak edilir. Kadın çelik bileklikleri gündelik tarzınızı çok daha şık ve etkili gösterebilir. Pek çok çeşidi ve kullanım alanı olan kadın çelik bilekliklerin fiyatları hakkında ise tek bir cevap vermek mümkün değildir. Tercih ettiğiniz modele, tarza ve aksesuara göre değişkenlik gösteren fiyatlar, birbirinden farklı şekilde üretilir. Fiyatların belirlenmesinde rol oynayan en büyük etken ise ürünün hangi malzemeden üretildiğidir. Kadın çelik bilekliklerin üretim malzemesinin yüksek ağırlıkla çelik olması, bu ürünlerin uzun yıllar boyu herhangi bir problem yaşamadan kullanılabilmesini sağlar. Dört mevsim boyunca keyifle kullanabileceğiniz kadın çelik bileklik modelleri, sağlığa herhangi bir zararı olmaması adına gerekli testleri gerçekleştirir.

Kaliteli Malzeme ile Uzun Ömürlü Kullanım

Kadın çelik bileklik modelleri birbirinden çok daha farklı tarzlara sahip olan kullanıcıların da kullana bilmeleri adına geniş bir yelpazede sunulur. Ürünlerin farklı tarzlara sahip olmalarının sebebi olarak bilinen bu çeşitlilik, tarzınıza uygun ürünü kısa süre içerisinde bulabilmenizi sağlar. Bu sayede günlük olarak kullanmak istediğiniz bilekliğinizi kendi tarzınıza uygun olarak seçebilir ve dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz bir bilekliğe sahip olabilirsiniz.

Çelik bilekliklerin uzun süre boyunca kullanılabilmesinin en büyük sebebi kaliteli malzemeden üretiliyor olmalarıdır. Bu sebepler dolayısıyla aksesuar alanında en sık tercih edilen ürünlerin başında gelen çelik bileklikler, doğum günü hediyesi gibi pek çok farklı hediye olarak da oldukça iyi bir fikirdir. Bu sayede hediye aldığınız kişi için unutulmaz bir aksesuar olabilir ve dört mevsim boyunca keyifle kullanabilir. Bunun haricinde özel günlerinizi taçlandırdı taçlandırılmıştır aksesuar arayışındaysanız kaliteli malzemeyle üretilmiş kadın çelik bileklikleri sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Şık ve Estetik Görüntü

Kadın çelik bileklik şık ve estetik bir görüntüye sahip olması sebebiyle oldukça sık şekilde tercih edilen bir aksesuardır. Farklı tarzlarda üretilen bileklikler kelepçe veya asansörlü gibi çeşitli şekillerde satışa sunulmaktadır. Ürün yelpazesinin oldukça geniş olması, hangi alanda kullanmak istediğinizde bağlı olarak pek çok farklı ürünle karşılaşmanıza yardımcı olur. Eğer gündelik kullanımınız için, dört mevsim çıkarmadan, sararıp solmayacak bir bileklik arayışındaysanız kadın çelik bileklik sizin için oldukça iyi bir tercih olacaktır. 316L Paslanmaz Çelik‘ten üretilmesi sebebiyle su gibi etkenlerden etkilenmeden, sararma veya sonra problem yaşamayalım çelik bileklikler deniz veya havuzda bile kullanılabilir. Günlük kıyafetlerinizi bile oldukça şık ve estetik bir hale getirebilecek olan kadın çelik bileklikler, istediğiniz modeli kolaylıkla bulabileceğiniz, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede çeşitli ürünler arasından dilediğinizi seçebilir, hiçbir zaman çıkarmayacaksınız, estetik bir bilekliğe sahip olabilirsiniz.

Kadın Çelik Bileklik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir aksesuar alırken kadın çelik bileklik fiyatları gibi etkenlere dikkat edilmesi gerektiği herkes tarafından bilinir. Bir başka etken olarak üretildiği materyale dikkat etmek gerekmektedir. Ardından bilekliğin sağlığa herhangi bir zararı olup olmadığına bakmak gerekir. Gerekli alerjen testlerden geçmiş, dolayısıyla sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen kadın çelik bileklikler uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Kadın çelik bileklik seçerken dikkat etmeniz gereken ve atlanmaması gereken son etken ise, bilekliğin sudan etkilenip etkilenmediğidir. Su gibi etkenlerden etkilenen bileklikler, zaman içerisinde kararma veya Solma gibi problemler yaşayabilir. Bilekliğinizin her zaman canlı ve güzel bir görüntüye sahip olmasını istediğiniz takdirde, dileklerinizin sudan etkilenmeyecek olduğundan emin olmanız gerekir. Çelik bilekliklerin sudan etkilenmiyor olmasının sebebi paslanmaz çelikten üretilmeleridir. Paslanmaz çelikten üretilmiş bir çelik bileklik aldığınız taktirde ürünü uzun yıllar boyunca renginde herhangi bir değişiklik yaşanmadan kullanmamız mümkün hale gelir.

Kadın Çelik Bileklik Modası

Kadın çelik bileklikleri altın, gümüş, rose, siyah veya diğer renklerde üretilebilir. Bilekliklerin renklerini oldukça opsiyonel olması günlük tarzınıza uygun bir bilekliği kısa süre içerisinde bulabilmenizi sağlar. Bu sayede kıyafetlerinize uygun kadın çelik bilekliği bulabilir ve gündelik tarzınızı şık hale getirebilirsiniz. Kadın çelik bileklik uzun süreli kullanım sağlıyor olması ve pek çok kişi tarafından sevilmesi sebebiyle hediye olarak da oldukça iyi bir seçenektir. Sizde sevdiklerinizle unutulmaz bir hediye almak istediğiniz takdirde tercihinizi çelik bileklikten yana yapabilirsiniz.

Eğer gündelik kullanım için değil, özel bir davette giyeceğiniz abiye elbiseyi taçlandırması için kadın çelik bir bileklik arıyorsanız bu durumda daha farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Her durum için farklı renkleri ve tarzları bulunan kadın çelik bileklikler, tüm kıyafetleri çok daha asil ve estetik bir görüntüye kavuştur. Uzun Ömürlü olan tüm bileklikler sahil ve havuz gibi çeşitli yerlerde dahil kullanılabilir. Bu gibi sebepler dolayısıyla oldukça sık şekilde tercih edilen bir aksesuar olan kadın çelik bileklik toptan olarak da satılır.

ÇOK SATAN KADIN ÇELİK BİLEKLİKLERİ

 • 50% kisiye ozel bileklik modeli

  Kişiye Özel Gümüş Bileklik

  Orijinal fiyat: 1589.90 TL.Şu andaki fiyat: 799.90 TL.

  Kişiye Özel Çelik Bileklik adından da anlaşılacağı üzere tamamen kişiye özel olarak üretilmiş çelik materyal içeren gümüş renkli bileklik modelidir. Bilekliğimiz gümüş renkten oluşmaktadır ve üzerine istediğiniz her türlü yazıyı yazabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen Kişiye Özel Gümüş Bileklik 316L Paslanmaz Çelik’ten üretilmiştir. Bu sebeple kesinlikle kararma, solma, renk atma yapmak uzun süreli kullanıma uygundur….

 • 42% İtalyan Yassı Zincir Altın Bileklikİtalyan Yassı Zincir Altın Bileklik modeli

  İtalyan Yassı Zincir Altın Bileklik

  Orijinal fiyat: 1449.90 TL.Şu andaki fiyat: 839.90 TL.

  İtalyan Yassı Zincir Altın Bileklik, ezme İtalyan modeli kullanılarak altın renk ile üretilmiştir. İtalyan yassı zincir konsepti oldukça popüler ve modern bir konsept olarak görülmektedir. Bu bileklik modeli ile ilgileri direkt olarak üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. İtalyan Yassı Zincir Altın Bileklik modelimiz titanyum çelikten üretilmiştir. Bu yüzden kesinlikle solma, kararma, yıpranma, kararma yapmaz ve uzun…

 • 42% İtalyan Yassı Zincir Gümüş Bileklik

  İtalyan Yassı Zincir Gümüş Bileklik

  Orijinal fiyat: 1449.90 TL.Şu andaki fiyat: 839.90 TL.

  İtalyan Yassı Zincir Gümüş Bileklik, ezme İtalyan modeli kullanılarak gümüş renk ile üretilmiştir. İtalyan yassı zincir konsepti oldukça popüler ve modern bir konsept olarak görülmektedir. Bu bileklik modeli ile ilgileri direkt olarak üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. İtalyan Yassı Zincir Gümüş Bileklik modelimiz titanyum çelikten üretilmiştir. Bu yüzden kesinlikle solma, kararma, yıpranma, kararma yapmaz ve uzun…

 • 34% bold chain kunye bileklikbold chain kunye bileklik 2

  Bold Chain Künye Bileklik

  Orijinal fiyat: 1349.90 TL.Şu andaki fiyat: 894.90 TL.

  Bold Chain Künye Bileklik, ortamlardaki ilgiyi çekmek istiyorsanız, bileklik modelimiz aradığınız havalı aksesuardır. Kalın zincir yapısıyla dikkat çeken ve künyesiyle diğer bilekliklerden ayrılan bir tasarıma sahiptir. Şık ve zarif giyim bir tarzına sahipseniz, bu bilekliğimiz sizin için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Jewelupp Türkiye olarak Bold Chain Künye Bileklik ürünümüzü özenle paketler ve size kargolarız.