fbpx

SPOTIFY BİLEKLİK MODELLERİ

Spotify bileklik modeli tamamen kişiye özel tasarımdır ve 4 adet rengi bulunmaktadır. Bunlar, Altın, Gümüş, Siyah ve Rose’dur. Spotify Bileklikleri uzun süreli kullanıma uygundur ve her bilekle uyumludur. Sevgiliye, eşe, arkadaşa, dosta veya akrabaya en sevdiği şarkıyı Spotify barkodu basılmış şekilde hediye edebilirsiniz. Spotify Bileklik en kaliteli lazer baskı cihazı ile dikkatlice hazırlanmaktadır.

 • 23% Spotify Gold Bileklik

  Unisex

  Spotify Gold Bileklik

  99,90 TL
 • 23% Spotify Gümüş BileklikSpotify Gümüş Bileklik

  Unisex

  Spotify Gümüş Bileklik

  99,90 TL
 • 23% Spotify rose altın bileklikSpotify Rose Bileklik

  Unisex

  Spotify Rose Bileklik

  99,90 TL
 • 23% Spotify siyah bileklikSpotify Siyah Bileklik

  Unisex

  Spotify Siyah Bileklik

  99,90 TL
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Hediye Paketi
Hediye Paketi
Kişiye Özel Ürün
Kişiye Özel Ürün
İade & Değişim Kolaylığı
İade & Değişim Kolaylığı

Spotify Bileklik Nedir?

Spotify Bileklik, spotify’da bulunan istediğiniz şarkının spotify barkoduyla bilekliğe işlenmesidir. Özel lazer cihazı ile spotify kodunuz bilekliğe işlenir ve spotify üzerinden taranabilir. Değerli hatıra bırakmak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Spotify günümüzde çok kullanılan bir uygulama olmasıyla beraber yeni çıkardığı QR benzeri barkod sistemi de hızlıca yayıldı. Jewelupp Türkiye olarak bizde düşündük ve Spotify kodunu ayarlanabilir özel tasarım bilekliklere işledik.

Spotify Bileklik Çeşitleri

Spotify bileklik çeşitleri, 4 adettir ve renk renk değişmektedir. En çok tercih edilen renkler: Altın, gümüş ve siyahdır. Farklı zevkleri olanlar ise Rose modeli tercih etmektedir. Spotify bileklik verilebilecek en güzel hediyeler arasında bulunmaktadır. Spotify bileklik ile karşınızda ki insanı çok sevindireceksiniz. Ayrıca, Jewelupp Türkiye olarak hediyelerinize önem veriyor, isteğinize bağlı kişiye özel not ve özenli bir paketleme yapıyoruz.

Spotify Bileklik Kampanyası

Özel yıl dönümleriniz, sevgililer günü, 1. ayınız, 1. yılınız, evlilik yıl dönümüzün ve bunun gibi çok değerli günlere sahip olduğunuzu biliyoruz. Sevgilinizle beraber en sevdiğiniz şarkıyı spotify bilekliğine bastırabilir, böylece aşkınızı ve favori şarkınızı bileğinizde taşıyabilirsiniz, hem de çok daha uygun fiyata. Bu yüzden siz çiftlerimize özel olarak kampanyalı olarak satışa sunduğumuz Spotify Çift Bileklik Modeline göz atmayı unutmayın.

Jewelupp İletişim
Mesajlarınıza 24 saat içerisinde dönüyoruz. 🙂

  Başa dön tuşu