• 32% Spotify Altın Bileklik

  Spotify Gold Bileklik

  Orijinal fiyat: 949.90 TL.Şu andaki fiyat: 649.90 TL.

  Spotify Gold Bileklik modeli, istediğiniz şarkının spotify kodunun altın renkli bilekliğe basılmasıyla oluşmaktadır. Spotify Gold Bileklik diğer adıyla Spotify Altın Bileklik uzun süreli kullanıma uygundur ve ayarlanabilirdir. Jewelupp Türkiye olarak Spotify Kodunu bilekliğe kaliteli lazer yazıcı ile basarız, özenle paketleyip size kargolarız. Ayrıca, diğer Spotify Bileklik modellerimize ve renklerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

 • 32% Spotify Gümüş BileklikSpotify Gümüş Bileklik Modeli

  Spotify Gümüş Bileklik

  Orijinal fiyat: 949.90 TL.Şu andaki fiyat: 649.90 TL.

  Spotify Gümüş Bileklik modeli, istediğiniz şarkının spotify kodunun gümüş renkli bilekliğe basılmasıyla oluşmaktadır. Spotify Gümüş Bileklik diğer adıyla Spotify Silver Bileklik uzun süreli kullanıma uygundur ve ayarlanabilirdir. Jewelupp Türkiye olarak Spotify Kodunu bilekliğe kaliteli lazer yazıcı ile basarız, özenle paketleyip size kargolarız. Ayrıca, diğer Spotify Bileklik modellerimize ve renklerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

 • 32% Spotify Rose Bileklik ModeliSpotify Rose Bileklik

  Spotify Rose Bileklik

  Orijinal fiyat: 949.90 TL.Şu andaki fiyat: 649.90 TL.

  Spotify Rose Bileklik modeli, istediğiniz şarkının spotify kodunun rose renkli bilekliğe basılmasıyla oluşmaktadır. Spotify Rose Bileklik diğer adıyla Spotify Pembe Altın Bileklik uzun süreli kullanıma uygundur ve ayarlanabilirdir. Jewelupp Türkiye olarak Spotify Kodunu bilekliğe kaliteli lazer yazıcı ile basarız, özenle paketleyip size kargolarız. Ayrıca, diğer Spotify Bileklik modellerimize ve renklerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

 • 32% Spotify Siyah Bileklik ModeliSpotify Siyah Bileklik

  Spotify Siyah Bileklik

  Orijinal fiyat: 949.90 TL.Şu andaki fiyat: 649.90 TL.

  Spotify Siyah Bileklik modeli, istediğiniz şarkının spotify kodunun siyah renkli bilekliğe basılmasıyla oluşmaktadır. Spotify Siyah Bileklik diğer adıyla Spotify Dark Black Bileklik uzun süreli kullanıma uygundur ve ayarlanabilirdir. Jewelupp Türkiye olarak Spotify Kodunu bilekliğe kaliteli lazer yazıcı ile basarız, özenle paketleyip size kargolarız. Ayrıca, diğer Spotify Bileklik modellerimize ve renklerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

Spotify Bileklik Nedir?

Spotify Bileklik, spotify’da bulunan istediğiniz şarkının spotify barkoduyla bilekliğe işlenmesidir. Özel lazer cihazı ile spotify kodunuz bilekliğe işlenir ve spotify üzerinden taranabilir. Değerli hatıra bırakmak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Spotify günümüzde çok kullanılan bir uygulama olmasıyla beraber yeni çıkardığı QR benzeri barkod sistemi de hızlıca yayıldı. Jewelupp Türkiye olarak bizde düşündük ve Spotify kodunu ayarlanabilir özel tasarım bilekliklere işledik.

Spotify bileklikleri 4 adettir ve renk renk değişmektedir. En çok tercih edilen renkler: Altın, gümüş ve siyahdır. Farklı zevkleri olanlar ise Rose modeli tercih etmektedir. Spotify bileklik verilebilecek en güzel hediyeler arasında bulunmaktadır. Spotify bileklik ile karşınızda ki insanı çok sevindireceksiniz. Ayrıca, Jewelupp Türkiye olarak hediyelerinize önem veriyor, isteğinize bağlı kişiye özel not ve özenli bir paketleme yapıyoruz.

Spotify Bileklik Çeşitleri

Spotify bileklik modelleri günümüzde en sık tercih edilen takıların arasında gelmektedir. Çeşitli renkler skalasında üretilen modeller ile siz de hem sevdikleriniz hem de kendiniz adına eşsiz bir hediye seçimi yapabilir, sevdiklerinize onları sevdiğinizi hissettirebilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilmekte olan spotify bileklikleri; bilekliklerin üzerinde Spotify’da bulunan şarkılardan talep ettiğiniz parçanın barkodunu bulundurur. Özel lazer cihazı ile işlenmekte olan bu barkodların hangi şarkıya ait olacağının seçimi ise tamamen size özeldir. Kendinize ya da sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz spotify bileklik modelleri, eşsiz bir hediye olacaktır.

Özel Lazer Cihaz ile Dilediğiniz Parçayı Bilekliğinizde Taşıyın!

Müziğin ruhun gıdası olduğu herkes tarafından bilinir. Bir hobi olmaktan çıkan müzikler, eşsiz parçalar ile ruhu dinlendirir ve insanların kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlar. Bunun yanı sıra şarkıların ruha dokunuyor ve kişilerde pek çok farklı iz bırakıyor olması da, spotify bilekliğin eşsiz bir aksesuar haline gelmesini sağlamıştır.

Spotify bileklik modellerinin öne çıkan bir diğer özelliği ise bileğinize herhangi bir rahatsızlık vermemesidir. Tüm bileklerle uyumlu olan bu modelimiz kaliteli materyallerle üretilmiştir. Kaliteli materyallerle üretilmesinin ana sebebi ise cildinize herhangi bir zarar vermemesini sağlamaktadır. Kesinlikle alerjik bir etki yapmayacak, uzun süre bileğinizden çıkartmayacaksınız. Herkes tarafından çok sevilen bir model olan spotify bileklik modeline sizde bayılacaksınız.

Spotify Bileklik Kampanyası

Spotify bileklik çift için eşsiz bir hediye olmaktadır. Bu bileklikler sayesinde sevgiliniz ile kendinize eşsiz bir hediye almış olursunuz. İkinize ait bir şarkı ya da sizin için anısı olan bir parçanın barkodunu spotify bilekliğinizin üzerine özel lazer cihaz ile işleyebilirsiniz. Bu sayede her ikinizin bileğinde de ikinize ait olan şarkı olacak ve böylelikle günün her saatinde birbirinizi düşünmeniz mümkün hale gelecektir.

Özel yıl dönümleriniz, sevgililer günü, 1. ayınız, 1. yılınız, evlilik yıl dönümüzün ve bunun gibi çok değerli günlere sahip olduğunuzu biliyoruz. Sevgilinizle beraber en sevdiğiniz şarkıyı spotify bilekliğine bastırabilir, böylece aşkınızı ve favori şarkınızı bileğinizde taşıyabilirsiniz, hem de çok daha uygun fiyata. Bu yüzden siz çiftlerimize özel olarak kampanyalı olarak satışa sunduğumuz Spotify Çift Bileklik Modeline göz atmayı unutmayın.

 • 52% spotify cift bileklikSpotify Çift Bileklik Modeli

  Spotify Çift Bileklik

  Orijinal fiyat: 1899.90 TL.Şu andaki fiyat: 909.90 TL.

  Spotify Çift Bileklik modeli, istediğiniz şarkının spotify kodunun 2 adet bilekliğe basılmasıdır. Spotify Sevgili Bilekliği‘nde renk seçeneklerimiz: Altın, Gümüş, Siyah ve Rose’dur. Her renk birbirinden şık, göz alıcı ve kalitelidir. Spotify Çift Bileklik uzun süreli kullanıma uygun ve tamamen ayarlanabilir. Diğer adıyla Spotify Bileklik Sevgili ürünümüz hem sizin için hem de partneriniz için muhteşem bir…

Spotify Bileklik Modelleri Herkes İçin Uygun

Spotify bilekliklerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi ise hem kadın hem erkek kullanıcılar tarafından kullanılabilen, unisex bir ürün olmasıdır. Spotify bileklik erkek ya da kadın kullanıcılar tarafından, keyifli bir şekilde, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Bunun yanı sıra dayanıklı malzemelerden üretiliyor olması sebebiyle de deniz ya da havuz gibi, keyifli yaz aktivitelerinde de kullanılabilir. Altın, gümüş, rose ve siyah renklerde üretilen spotify bileklik modelleri, her yaş ve cinsiyetten kullanıcı tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

Spotfiy bileklik sayesinde spotify uygulaması üzerinde yer alan parçalardan istediğinizi bilekliğiniz üzerinde taşıyabilirsiniz. Kaliteli malzemeden özel olarak üretilmiş olan bilekliklere özel lazer cihazı ile işlenen spotify kodu, bilekliğiniz üzerinden taranabilir. Böylelikle bileklik üzerinden tarama yaptığınızda spotify uygulaması üzerinden bilekliğinizin üzerinde bulunan şarkı açılır. Değerli bir armağan bırakmak isteyen kişiler adına eşsiz bir seçenek olan spotify bileklik sevgili ya da arkadaşlara alınabilecek muhteşem bir hediyedir.

Spotify uygulaması günümüzde en popüler müzik uygulaması olarak bilinmektedir. Spotify bilekliğin de aynı oranda popüler hale gelmesini sağlayan bu uygulama üzerinden dilediğiniz şarkı her zaman sizinle olabilir. Spotify bileklik 4 farklı çeşitten oluşmaktadır. Renk seçenekleri sayesinde dilediğiniz modeli seçebilir, her zaman üzerinizde olabilecek ve tarzınızı tamamlayacak bir bileklik alabilirsiniz.

Kişiye Özel Spotify Bileklik Modeli

Spotify bileklik okutma sayesinde, bilekliğinizde parça spotify uygulaması üzerinden açılacaktır. Bu sayede en sevdiğiniz şarkı her zaman bileğinizde olabilir. Sevdiklerinize vereceğiniz bir hediye olarak da eşsiz bir seçenek olan spotify bileklikler, kişiye özel olarak üretilir. Özel lazer cihazı sayesinde bilekliğin üzerine işlenen spotify uygulamasında bulunan bir parçanın kodu, silinmeyecek ya da kirlenmeyecektir.

Spotify bileklikler kaliteli malzemelerden üretilir. Bu sayede uzun yıllar boyu, hiçbir problem yaşamadan kullanılabilir. Dört mevsim boyunca bileğinizde kalabilecek olan spotify bileklik, çeşitli renk seçenekleri ile birlikte sunulur. Böylelikle gündelik tarzınıza ve kıyafetlerinize en uygun modeli ve rengi seçebilir, her gün kullanacağınız bir bilekliğe sahip olabilirsiniz.

Spotify Bileklik Şarkıları

Eğer sevdiğiniz bir arkadaşınıza, eşinize, sevgilinize hediye almak istiyor ya da kendinizi mutlu etmek adına bir takı arıyorsanız, spotify bileklik eşsiz bir seçenek olacaktır. Bu bileklik sayesinde en sevdiğiniz parçalar her zaman sizinle olur. Spotify bileklik şarkı önerileri oldukça geniş bir listeye sahiptir. Eğer spotify bilekliği sevgilinize hediye olarak alıyorsanız, sizin için anlamlı olan ya da ikinizin şarkısı olarak dinlediğini bir şarkı, bu bilekliğe aktarılmak adına tamamen uygun olacaktır. Böylelikle hem sevgilinize ya da eşinize, hem de kendinize aynı parçanın kodunu içeren Spotfiy bileklikten alabilir, böylelikle günün her saati birbirinizi düşünebilirsiniz. Bu hediye sayesinde sevgiliniz ya da eşiniz kendini değerli hissedecektir. Spotify bileklik dinleme oranı en yüksek parçalardan da seçilebilir. Böylelikle arkadaşlarınız ya da kendiniz adına da eşsiz bir hediye alabilirsiniz.

Spotify Bileklik Nasıl Kullanılır?

Eğer sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermek için spotify bileklik almak istiyor ve spotify bileklik nereden alınır sorusunu soruyorsanız, Jewelupp’ın sizler için sunduğu eşsiz modellere bakmanız faydalı olacaktır. Bu sayede çeşitli modeller ve renk seçenekleriyle tasarlanmakta ve üretilmekte olan spotify bileklik modellerinden istediğinizi seçebilir, kendiniz adına özel olan parçayı üzerine lazer cihazı ile işletebilirsiniz. Değerli günleriniz adına da muhteşem bir hediye fırsatı sunan spotify bileklik modelleri, kişiye özel olarak üretilir. Siz de sevgiliniz, eşiniz, dostlarınız ya da kendiniz için spotify bileklik modellerinden tercih yapabilirsiniz.

Spotify Bileklik Sık Sorulan Sorular

Spotify üzerinde istediğiniz şarkıları barkod üzerinden bilekliğe işlenmesi için spotify bileklik modellerini kullanabilirsiniz. Özel lazer cihazı sayesinde spotify kodunuz bilekliğe işlenir ve taranabilir hale gelebilir. Spotify bileklik kullanırken sık sorulan sorular ise spotify bileklik şarkı önerileri, spotify bileklik kod okutma yöntemi ve spotify bileklik nereden alınır? olarak önümüze çıkmaktadır. Bu soruların cevaplarını gelin hep beraber inceleyelim.

Spotify Bileklik Şarkı Önerileri

Sportify bileklik şarkılarını bilekliklerinize işleyerek değerli hatıralar bırakabilirsiniz. 2006 yılında kullanıma açılan Spotify dijital müzik, podcast ve video platformu olarak hizmet veriyor. Milyonlarca abonesiyle öne çıkmayı başaran Spotify’da müzik ya da podcast çalma tamamen ücretsizdir. En iyi Spotify play listlerini oluşturarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Güncel playlistler benzersiz bir müzik keyfi sunuyor. Müzik dinlemenin keyfi gerçekten başkadır. Spotify çalma listeleri ile sizde keyifli anlar geçirebilirsiniz. Mutluluk seviyenizi yükseltecek 2022’de Türkiye’de en çok dinlenen Spotify şarkıları şu şekildedir:
• KÖFN – Bi Tek Ben Anlarım
• Güneş – Suçlarımdan Biri
• Can Koç – Gökyüzünü Tutamam
• Madrigal – Seni Rahatsız Ettim
• UZİ – Arasanda
• Ezhel – Nerdesin
• Lvbel C5 – Gelmezsen Gelme
• Çakal – İmdat
• UZI – Paparazzi
• Sefo – Affettim
Bu yüzden sizde en çok dinlenen şarkılardan birini spotify bilekliğinizde yazdırmak isteyebilirsiniz.

Spotify Bileklik Kod Okutma Yöntemi

Spotify şarkılarınızı dilediğiniz arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Bileklik üzerinde bulunan şarkıları paylaşmak isterseniz Spotify kodlarından yararlanabilirsiniz. Her bir parçanın ve çalma listesinin barkod numarası bulunur. Spotify kodlarını kullanmak için Spotify uygulamasından yararlanabilirsiniz. Barkodu okuttuktan sonra parçalarınızı sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Spotify bilektik okutma aşaması şu şekildedir:
1- Spotify uygulamasını açın.
2- Arama bölümüne gelin.
3- Kamera simgesine dokunun.
4- Tarama bölümünü tıklayın.
5- Kameranı Spotify Koduna tutun.
Bu adımları takip ederek Spotify şarkılarınızı açabilirsiniz. Uygulama üzerinde arama çubuğunda bulunan kamera simgesi bileklik üzerinde bulunan kodu okutarak şarkınızı çalar. Spotify bileklik modelleri Türkiye’de popüler olmaya başladı. Sizde bileklik modellerini kullanarak işlevsel bir ürüne sahip olabilirsiniz. Kolay kullanımı nedeniyle sizin için özel olan parçaları insanlarla paylaşabilirsiniz.

Spotify Bileklik Nereden Alınır?

Spotify kodları bileklik modelleri üzerine kolayca işlenir. Kamerayı koda tuttuğunuz zaman şarkı anında çalmaya başlayacaktır. Kod, QR olarak tasarlanmıştır. Spotify bileklik modelleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de popüler hale gelmeye başladı. Peki, Spotify bileklik nereden alınır? Jewelupp Türkiye’de bulunan Kişiye özel Spotify bileklik modelleri en kaliteli ve özel bileklik seçiminiz olacaktır. Bileklik çeşitleri arasından dilediğiniz tasarımı seçebilir ve şarkılarınızı aktarabilirsiniz. Spotify ses izi kodunu okutarak sevdiğiniz kişiye unutulmaz bir hediye seçeneği sunabilirsiniz. Spotify bileklik modellerine internet üzerinden erişebilirsiniz. 2022 yılında özel tasarımlarla öne çıkan bu modeller kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Sizin için değerli olan parçaları artık bilekliğinizde taşıyabilirsiniz. Göz kamaştıran güzellikteki bileklik modelleri çok özel fiyatlarla elinizin altına geliyor.