35% İNDİRİM!

Güneş ve Ay Çift Yüzüğü

639.90 TL

Stok Kodu: KERL21436 Stok Durumu: 26 Şubat 2024 - Stokta VarDerecelendirme:

Jewelupp Türkiye Güvencesiyle!

 • Check Mark Ücretsiz Kargo
 • Check Mark Güvenli Alışveriş
 • Check Mark İade & Değişim Kolaylığı
ÖDEME YÖNTEMLERİ
 • Visa Card
 • MasterCard
Paylaş:

Güneş ve Ay Çift Yüzüğü modellerimiz ile hem kendinizi hem de partnerinizi şımartabilirsiniz. İster siz güneş o ay, ister o güneş siz ay yüzüğünü takın. Aranızdaki bağı kesinlikle kuvvetlendireceksiniz. Yüzüklerimizde ki güneş simgesi erkeği, ay simgesi ise kadını temsil etmektedir. Özellikle istemediğiniz sürece simgelerin yeri değişmeyecektir. Ürünümüz her parmağa tamamen ayarlanabilir olup, uzun süreli kullanıma uygundur, rahatsızlık yaratmaz. Güneş ve Ay Çift Yüzükleri kesinlikle kararmaz, solmaz ve yıpranmaz üzerinde kaliteli lazer baskı makinesiyle basılmış güneş ve ay simgeleri bulunmaktadır. Günümüzün modern ilişkilerinde semboller çok fazla anlam ifade etmeye başladı, Güneş Ay Çift Yüzük modeli de bu ilişkilerin yansıması haline geldi. Jewelupp Türkiye olarak Güneş ve Ay Sevgili Yüzüğü olarakta geçen ürünümüzü sizler için özenle paketleyip, kargolarız.

Teslimat Bilgileri

Jewelupp Türkiye olarak çalıştığımız kargo MNG’dir. Tüm siparişlerde kargo ücretsizdir.
♥ Siparişler 1-3 iş günü içerisinde hazırlanıp, MNG kargoya verilmektedir.
♥ MNG Kargo ürünümüzü size 1-3 iş günü içerisinde ulaştıracaktır.

Kargonuzu takip etmeniz için gerekli kod mail adresinize gönderilir, kargo takibi adresinden sipariş durumunu görüntüleyebilir, takibini gerçekleştirebilirsiniz.
Ödeme alanında adınızı soyadınızı, telefon numaranızı, mail adresini, teslimat adresini doğru girmeniz kargo ve sipariş takibi açısından önemlidir.
Ürün teslimatı hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız. İade ve değişim politikaları hakkında ise bilgi almak için buraya tıklayınız.

Güneş ve Ay Çift Yüzüğü için 2 değerlendirme

 1. Müsli̇m Avatar

  Müsli̇m

  kaliteli ürün

 2. Semi̇h Avatar

  Semi̇h

  kaliteli ürün

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir